Okres zimowego odpoczynku od szkolnych zajęć był czasem wytężonej pracy dla pracowników Świetlicy Socjoterapeutycznej Perspektywa w Przemyślu. Ich starania docenili uczestnicy tegorocznego turnusu.
Ferie zimowe dawno dobiegły końca, ale ich uczestnicy wciąż jeszcze wspominają mile spędzony czas, wypełniony licznymi zajęciami organizowanymi w ramach zajęć feryjnych w świetlicy Caritasu przy ul. ks. Piotra Skargi 6. A nudzić się było nie sposób.
Organizowane były liczne zajęcia: informatyczne, językowe, matematyczne, taneczne, muzyczne, plastyczne, kulinarne i profilaktyczne. Nie brakowało konkursów z nagrodami, wycieczek i ciekawych gości. Hitem okazały się warsztaty krawieckie, w których bardzo chętnie uczestniczyła szczególnie starsza młodzież. Do tego opiekunowie z Perpektywy zaoferowali uczestnikom półkolonii rozgrywki na konsoli komputerowej, miniturnieje tenisa stołowego, bilarda, hokeja czy gier planszowych. Działo się sporo, więc 2 tygodnie minęły błyskawicznie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze