Reklama

Z Perspektywą spędzili aktywny czas [ZDJĘCIA]

Okres zimowego odpoczynku od szkolnych zajęć był czasem wytężonej pracy dla pracowników Świetlicy Socjoterapeutycznej Perspektywa w Przemyślu. Ich starania docenili uczestnicy tegorocznego turnusu.

Ferie zimowe dawno dobiegły końca, ale ich uczestnicy wciąż jeszcze wspominają mile spędzony czas, wypełniony licznymi zajęciami organizowanymi w ramach zajęć feryjnych w świetlicy Caritasu przy ul. ks. Piotra Skargi 6. A nudzić się było nie sposób.

Organizowane były liczne zajęcia: informatyczne, językowe, matematyczne, taneczne, muzyczne, plastyczne, kulinarne i profilaktyczne. Nie brakowało konkursów z nagrodami, wycieczek i ciekawych gości. Hitem okazały się warsztaty krawieckie, w których bardzo chętnie uczestniczyła szczególnie starsza młodzież. Do tego opiekunowie z Perpektywy zaoferowali uczestnikom półkolonii rozgrywki na konsoli komputerowej, miniturnieje tenisa stołowego, bilarda, hokeja czy gier planszowych. Działo się sporo, więc 2 tygodnie minęły błyskawicznie.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama