Przez 14 dni, od 11 do 25 kwietnia, grupa Przeworscy Patrioci zbierała żywność dla psów znajdujących się w schronisku w Orzechowcach. Do akcji przyłączyli się mieszkańcy Przeworska, Jarosławia, Przemyśla, Łańcuta, Rzeszowa oraz Leska.
– Akcja „Są takie psy, którym należy pomóc”, dla wielu odbiorców była zaskakująca, jednakże w ramach wspólnego, narodowego solidaryzmu, pragniemy pokazać naszym kolegom i koleżankom, że razem jesteśmy w stanie pomagać wszystkim, najbardziej potrzebującym – powiedzia[paywall] członek grupy Przeworscy Patrioci Michał Horbaczek. Tym razem adresatami pomocy byli czworonożni przyjaciele ze schroniska w Orzechowcach. Przeworska grupa zorganizowała dla nich dwutygodniową zbiórkę żywności. Inicjatywa objęła swoim zasięgiem największe miasta Podkarpacia. Poza mieszkańcami poszczególnych miast do akcji przyłączyli się członkowie grupy Doping Polskich Kibiców.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Od kiedy patriota to ktoś kto ma bluzę w kolorze czerwono-białym? XD
Od kiedy patriota to ktoś kto ma bluzę w kolorze czerwono-białym? XD