Niemcy dominują wśród zagranicznych turystów, którzy z roku na rok coraz liczniej odwiedzają Polskę, w tym położony na jej południowo-wschodnich krańcach Przemyśl.
Z danych uzyskanych z obiektów turystycznych wynika, że w tegorocznym sezonie Przemyśl, odwiedziło więcej turystów niż w roku poprzednim. Najchętniej odwiedzanym przez nich obiektem był Zamek Kazimierzowski oraz tor saneczkowy, a także jeden ze schronów Linii Mołotowa przy Wybrzeżu Piłsudskiego, podziemia pod Rynkiem, Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Muzeum Archidiecezjalne.
Wśród odwiedzających dominują mieszkańcy innych regionów Polski. Najwięcej osób przyjeżdżało z województwa[paywall] podkarpackiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, lubelskiego, małopolskiego wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, w dalszej kolejności: świętokrzyskiego, łódzkiego, opolskiego i podlaskiego. W przypadku turystów zagranicznych najwięcej jest Niemców. Na kolejnych miejscach są Austriacy, Węgrzy, Ukraińcy, Rosjanie, Włosi, Kanadyjczycy, Brytyjczycy, Francuzi, USA, Izraelczycy, Słowacy, Czesi i Białorusini.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W tym roku jak zobaczą parking w centrum,szybko wyjadą
Ahha ahahhaha ahahhaha ahahha Wpadną przelecą przez rynek i wyjeżdżają ahahhah ahhahhahahl a
Każdy chce zobaczyć i poczuć klimat nędzy i rozpaczy w oryginalnym wydaniu
Ja to zawsze jak jestem na Rynku to jestem w szoku jak ich widzę ,znaczy tych turystów tabuny-zwłaszcza tak pod wieczór ok 19-20 godziny
O tak. Ci turyści zjedzą kebab albo kurczaka. Upchną to czego nie skonfiskowano im na granicy. Wymienia zl na hrywny i wracają w nadziei ze jutro znowu będzie na przejściu granicznym" ludzka" zmiana. Z kazdym dniem ich przybywa. Bud z kurczakiem też....
WIDAC na bazarze.
W tym roku jak zobaczą parking w centrum,szybko wyjadą
Ahha ahahhaha ahahhaha ahahha Wpadną przelecą przez rynek i wyjeżdżają ahahhah ahhahhahahl a