Reklama

Z rowerem nie pojedziesz

20/07/2016 21:06

– Jakiś czas temu, będąc na wycieczce rowerowej, złapałem kapcia. Chcieliśmy z rodziną skorzystać z autobusu MZK i wsiąść do niego na przystanku przy zakładzie na Ofiar Katynia w Przemyślu.

Wielkim zaskoczeniem było dla mnie to, kiedy kierowca autobusu linii numer 20 poinformował mnie, że nie można przewozić nim roweru. Było blisko godziny 20, a autobus wyruszał z przystanku pusty. Byłem przygotowany na opłatę za całą naszą trójkę i rowery. Ale widać MZK ma tak dużo pieniędzy, że nie chce zarabiać, a kierowca woli wozić powietrze niż pasażerów z rowerem. W stolicy Podkarpacia przewiezienie roweru autobusem nie stanowi problemu.
mieszkaniec
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    SOIA - niezalogowany 2016-07-20 22:16:17

    Tumany jebane z MZK opamiętajcie się do qrvy nędzy !!!   ps. miałem kiedyś podobną sytuację

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ss - niezalogowany 2016-07-21 04:16:44

    a po co obrażać?przepisy są jasne i tyle!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    stopa79_766 2016-07-21 08:27:37

    Cóż, wszystko zależy od zasad przewoźnika. Chociaż nie ukrywam, że dla mnie również jest to chore

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama