Reklama

Z życzeniami w redakcji Życia Podkarpackiego

23/12/2016 14:00

Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem naszą przemyską redakcję odwiedziły przedszkolaki i uczniowie.

W naszych progach gościli: Julia, Wiktoria i Karol wraz z nauczycielką Beatą Cichocką z Zespołu Szkół w Krównikach, a także Maria i Dominik z paniami Jolantą i Małgorzata z Niepublicznego Przedszkola Językowego „Promyczek” w Przemyślu.

Serdecznie dziękujemy za opłatek, a także będące wyrazem pamięci szopkę i życzenia.


fot.zbiory własne
Przedszkolaki z „Promyczka” wraz z opiekunkami.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama