Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem naszą przemyską redakcję odwiedziły przedszkolaki i uczniowie.
W naszych progach gościli: Julia, Wiktoria i Karol wraz z nauczycielką Beatą Cichocką z Zespołu Szkół w Krównikach, a także Maria i Dominik z paniami Jolantą i Małgorzata z Niepublicznego Przedszkola Językowego „Promyczek” w Przemyślu.
Serdecznie dziękujemy za opłatek, a także będące wyrazem pamięci szopkę i życzenia.

fot.zbiory własne
Przedszkolaki z „Promyczka” wraz z opiekunkami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze