Reklama

Za znieważenie policjantów odpowie przed sądem

13/05/2015 20:39

Agresywny 20-letni przeworszczanin naruszył nietykalność cielesną i znieważył policjantów.

Policjanci podczas patrolu zauważyli mężczyznę, który nagle upadł na chodnik. Funkcjonariusze natychmiast sprawdzili, czy mężczyzna nie potrzebuje pomocy. Okazało się, że młody przeworszczanin jest nietrzeźwy. Odwieziono 20-latka do domu, gdzie ten nagla zaczął być agresywny wobec swojej matki i funkcjonariuszy. Znieważał ich, wyzywał i szarpał. Mężczyzna został obezwładniony i przewieziony do izby wytrzeźwień. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miał ponad 2 promile we krwi. Młody przeworszczanin po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty i dobrowolnie poddał karze. Teraz odpowie przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości