Agresywny 20-letni przeworszczanin naruszył nietykalność cielesną i znieważył policjantów.
Policjanci podczas patrolu zauważyli mężczyznę, który nagle upadł na chodnik. Funkcjonariusze natychmiast sprawdzili, czy mężczyzna nie potrzebuje pomocy. Okazało się, że młody przeworszczanin jest nietrzeźwy. Odwieziono 20-latka do domu, gdzie ten nagla zaczął być agresywny wobec swojej matki i funkcjonariuszy. Znieważał ich, wyzywał i szarpał. Mężczyzna został obezwładniony i przewieziony do izby wytrzeźwień. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że miał ponad 2 promile we krwi. Młody przeworszczanin po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty i dobrowolnie poddał karze. Teraz odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze