Najpierw obserwowali ofiarę, potem zaatakowali od tyłu. Rozbój na 77-latku to nie jedyne przestępstwo, którego się dopuścili dwaj mężczyźni.
Obaj zostali namierzeni i zatrzymani przez brzozowską policję. 22-latek i 37-latek decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. Grozi im do 12 lat więzienia. Napad miał miejsce w minioną sobotę, około g. 17, na terenie jednej z miejscowości gminy Brzozów. 77-latek niczego się nie spodziewał. Wracał do domu. Z relacji policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie wynika, że dwaj napastnicy uderzyli go od tyłu i przewrócili na drogę. Leżącego jeden z nich kopnął, a potem wyjął mu z kieszeni portfel, w którym były dokumenty i 900 złotych. Agresorzy ofiarę upatrzyli już wcześniej, spodziewali się, że starszy mężczyzna ma przy sobie gotówkę. Zaraz po zdarzeniu oddalili się, a łupem się podzielili, porzucając portfel z dokumentami. Jak się okazało po zatrzymaniu sprawców, wcześniej mieli już zatargi z prawem i wspomniany incydent nie był pierwszym przestępstwem na ich koncie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przecież to prostacka reklama która jest umieszczona przed sponsorowanym artykulikiem germańskiej firmy
Przecież to prostacka reklama która jest umieszczona przed sponsorowanym artykulikiem germańskiej firmy