Funkcjonariusze policji i KAS prowadzili w Przemyślu i Jarosławiu działania ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu.
Podczas kontroli, które służby prowadziły w lokalach na terenie obu miast, zabezpieczono 8 nielegalnych automatów. Przeprowadzono także eksperymenty gry, który potwierdził hazardowy charakter urządzeń. Sprawą zajmuje się teraz Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu.
Ponadto w jednym z lokali mandatem w wysokości 500 zł policjanci ukarali osobę grająca za nieprzestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Do redaktora-termin "funkcjonariusze Kas" jest niewłaściwy. Krajowa Administracja Skarbowa składa się z 50 tys. cywili i ok. 12 tys. Funkcjonariuszy Slużby Celno-Skarbowej. W tym przypadku byli to funkcjonariusze Sluzby-Celno Skarbowej a nie stare baby z KAS.... Pozdro dobre mordy, parkowczyk & globus GTFO, strzala, pozdro 600
Na ul. Kopernika i Czarnieckiego można grać kiedy się chce i wszyscy o tym wiedzą i nic .
to jednak był KAS bo nie wszystkie zlikwidowali , czarneckiego sa to chyba sa legalne lub na raty zwijaja.
Do redaktora-termin "funkcjonariusze Kas" jest niewłaściwy. Krajowa Administracja Skarbowa składa się z 50 tys. cywili i ok. 12 tys. Funkcjonariuszy Slużby Celno-Skarbowej. W tym przypadku byli to funkcjonariusze Sluzby-Celno Skarbowej a nie stare baby z KAS.... Pozdro dobre mordy, parkowczyk & globus GTFO, strzala, pozdro 600
Na ul. Kopernika i Czarnieckiego można grać kiedy się chce i wszyscy o tym wiedzą i nic .
to jednak był KAS bo nie wszystkie zlikwidowali , czarneckiego sa to chyba sa legalne lub na raty zwijaja.