Reklama

Zabezpieczyli 8 nielegalnych automatów do gier hazardowych

Funkcjonariusze policji i KAS prowadzili w Przemyślu i Jarosławiu działania ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu.

Podczas kontroli, które służby prowadziły w lokalach na terenie obu miast, zabezpieczono 8  nielegalnych automatów.  Przeprowadzono także eksperymenty gry, który potwierdził hazardowy charakter urządzeń. Sprawą zajmuje się teraz Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu.

Ponadto w jednym z lokali mandatem w wysokości 500 zł policjanci ukarali osobę grająca za nieprzestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    SzkieletoR - niezalogowany 2020-04-20 21:13:18

    Do redaktora-termin "funkcjonariusze Kas" jest niewłaściwy. Krajowa Administracja Skarbowa składa się z 50 tys. cywili i ok. 12 tys. Funkcjonariuszy Slużby Celno-Skarbowej.  W tym przypadku byli to funkcjonariusze Sluzby-Celno Skarbowej a nie stare baby z KAS.... Pozdro dobre mordy, parkowczyk & globus GTFO, strzala, pozdro 600

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    czykins - niezalogowany 2020-04-20 23:47:46

    Na ul. Kopernika i Czarnieckiego można grać kiedy się chce i wszyscy o tym wiedzą i nic .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2020-04-21 21:53:26

    to jednak był KAS bo nie wszystkie zlikwidowali , czarneckiego sa to chyba sa legalne lub na raty zwijaja. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości