Gra toczy się o niemal 3 miliony i realizację wyjątkowego projektu. Do 2020 roku może powstać w mieście ogród botaniczny, odtworzone zostaną stawy wokół baszty, a gruntowną rewitalizację przejdzie miejski park.
Władze Pruchnika postawiły sobie za cel podnieść atrakcyjność i estetykę terenów zielonych w mieście. Samo położenie Pruchnika ma swój urok, ale trzeba przyznać, że[paywall] niektóre miejsca o potencjale rekreacyjnym albo są w kiepskim stanie, albo niewykorzystane. Tak jest na przykład z basztą znajdującą się na granicy miasta. Obiekt, choć zniszczony, może cieszyć oko. Cóż z tego, skoro ginie w dzikiej gęstwinie, a wielu przyjezdnych, mimo że usytuowany jest w pobliżu drogi dojazdowej do Pruchnika, zapewne nie ma pojęcia, że istnieje. To może zmienić się już wkrótce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze