Reklama

Zaborniak pełnomocnikiem PiS w Jarosławiu

26/06/2015 14:48

Marcin Zaborniak, piastujący od niedawna funkcję wiceburmistrza Jarosławia ds. społecznych, został powołany na funkcję pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości w mieście. Zaborniak jest członkiem zarządu miejskiego komitetu PiS.

Nieoficjalną wiadomość potwierdza sam zainteresowany. – Taką informację otrzymałem od wicemarszałka Marka Kuchcińskiego, pełnomocnika partii w okręgu krośnieńskim – mówi. Pełnomocnik został powołany, ponieważ skończyła się kadencja miejskiego zarządu partii. Będzie pełnił funkcję do czasu wybrania nowego zarządu. 


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    iu - niezalogowany 2015-06-29 13:43:12

    andrej się popłacze

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    h - niezalogowany 2015-07-03 14:11:42

    dzięki PIS i Pełnomocnikowiprzepędzili andrzeja z szefa miejskiego PISui zasługa Tadeusza nie mała

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości