Marcin Zaborniak, piastujący od niedawna funkcję wiceburmistrza Jarosławia ds. społecznych, został powołany na funkcję pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości w mieście. Zaborniak jest członkiem zarządu miejskiego komitetu PiS.
Nieoficjalną wiadomość potwierdza sam zainteresowany. – Taką informację otrzymałem od wicemarszałka Marka Kuchcińskiego, pełnomocnika partii w okręgu krośnieńskim – mówi. Pełnomocnik został powołany, ponieważ skończyła się kadencja miejskiego zarządu partii. Będzie pełnił funkcję do czasu wybrania nowego zarządu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.dzięki PIS i Pełnomocnikowiprzepędzili andrzeja z szefa miejskiego PISui zasługa Tadeusza nie mała
andrej się popłacze
dzięki PIS i Pełnomocnikowiprzepędzili andrzeja z szefa miejskiego PISui zasługa Tadeusza nie mała