Reklama

Zaczipuj psa lub kota! W Lubaczowie zapraszają do akcji

W Gabinecie Weterynaryjnym Krzysztofa Kornagi przy ul. Krasickiego 8 w Lubaczowie wciąż można skorzystać z możliwości zaczipowania swojego czworonożnego przyjaciela. Teraz, kiedy rozpoczęły się wakacje, tym bardziej jest to wskazane.

Już 28 stycznia br. Rada Miejska w Lubaczowie na wniosek burmistrza podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobieganiu bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miejskiej Lubaczów w 2016 r.” Jednym z punktów programu jest przeprowadzenie akcji zachęcającej właścicieli psów i kotów z terenu Lubaczowa do oznakowania elektronicznym systemem identyfikacji. Właściciel za jego oznakowanie płaci tylko 25 zł. Pozostałe koszty oznakowania elektronicznym systemem identyfikacji pokrywa gmina.

Czip, umieszczony pod skórą zwierzęcia, umożliwia identyfikację pupila, gdy się zgubi lub zostanie skradziony. W czipie znajduje się numer, któremu są przypisane dane o zwierzęciu oraz podstawowe dane właściciela. Po zaczipowaniu zwierzęcia lekarz weterynarii rejestruje pupila w program „Safe – Animal”, wprowadzając numer mikroczipa oraz dane właściciela i zwierzęcia.

Reklama

Koordynatorem akcji jest Referat Rolnictwa Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Lubaczowie.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2016-07-03 16:42:58

    "W czipie znajduje się numer, któremu są przypisane dane o zwierzęciu oraz podstawowe dane właściciela. Po zaczipowaniu zwierzęcia lekarz weterynarii rejestruje pupila w program „Safe – Animal”, wprowadzając numer mikroczipa oraz dane właściciela i zwierzęcia."  .  CZEGO JESZCZE ?  WSZECHOBECNE  KAMERY ; NIEMAL NA KAŻDYM SKRZYŻOWANIU   INWIGILACJA  INTERNETU , PODAWANIE  SPOREJ ILOŚCI  INFORMACJI PRZY ZAŁOZENIU NAWET  ZWYKŁEGO , ACZKOLWIEK NIEZBĘDNEGO KONTA "ROR " W BANKU , SKĄD MOŻNA BĘDZIE ODBIERAĆ TZW. WYPŁATĘ  I JESZCZE POD PRETEKSTEM  " DBANIA "O CZWORONOGA    CZIP ? NIGDY , PRZENIGDY , NAWET GDYBY TO BYŁO OBOWIĄZKOWE. GEST KOZAKIEWICZA. JEST TO NIC INNEGO , JAK ZWYKŁY WYBIEG   NA KTÓRY NABIORĄ SIĘ PRZEPITE I PRZEPALONE MÓZGI , AŻEBY  POSZERZYĆ BAZĘ DANYCH  , TYM RAZEM WŁAŚCICIELI  ZWIERZAKÓW.  ŚRODKOWY PALEC  LEWEJ RĘKI W GÓRĘ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    K.Ol.....ka - niezalogowany 2016-07-06 15:18:55

    Ale sensacja przeciez te mikroczopki w końcu sie rozpuszczo, nieprawda? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama