Widok odświętnie ubranych uczniów z kwiatkiem w ręku nikogo dziś nie dziwił. W całej Polsce rozpoczęły się wakacje. W tym roku potrwają one 9,5 tygodnia.
Odświętnie i uroczyście było również w Szkole Podstawowej nr 4 w Przemyślu. Jej dyrektor Dorota Kotuła zauważyła, że tegoroczni absolwenci rozpoczęli naukę w tej placówce, przed sześcioma laty, gdy przyjmowała ona imię ks. Jana Twardowskiego[paywall]. – Mam nadzieję, że lata spędzone w naszej szkole były dla was ciekawą przygodą, że wszyscy nauczyciele spełnili wasze oczekiwania, rozwijali wasze talenty i przygotowali was do następnego etapu edukacji w gimnazjum – mówiła.
Chwaliła ich również za to, że na sprawdzianie szóstoklasisty wypadli powyżej średniej powiatu i województwa. Wymieniała także liczne sukcesy sportowe i naukowe uczniów oraz ich zaangażowanie w różne działania szkolne.
Słowa podziękowań skierowała do grona nauczycielskiego oraz pracowników placówki. – Dziękuję wam serdecznie za trud całorocznej pracy, za nieustającą inicjatywę. To dzięki wam nasza szkoła cieszy się uznaniem w środowisku – powiedziała.
Zgodnie ze zwyczajem, uhonorowano najlepszego ucznia. W tym roku była to uczennica klasy 5 Martyna Hajduk, która zdobyła średnią 5,82. Warto dodać, że ten samym tytuł uzyskała rok temu.
Uhonorowano także najlepszych sportowców. Po raz pierwszy w historii szkoły, tytuł ten swoimi osiągnięciami zdobyło 8 dziewczyn: Martyna Stachniak, Martyna Hajduk, Adriana Włoch, Natalia Wywrot, Maria Kochmańska, Zuzanna Hataś, Natalia Hawajska i Julia Szczepanik.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.YOUTUBE.COM - NIENAWIDZĘ SZKOŁY
YOUTUBE.COM - NIENAWIDZĘ SZKOŁY