Faworytem absolutnym dawno nierozgrywanych siatkarskich derbów w naszym regionie był Feniks Heron Przeworsk. Oczekiwań nie zawiódł, bardzo pewnie w trzech setach pokonując zespół Żagla Gmina Radymno.
Zespół z Radymna swoje mistrzowskie mecze rozgrywa w sali sportowej w Skołoszowie. Do tej pory zdobył ledwie punkt po przegranym meczu u siebie w pięciu setach z drużyną z Łańcuta. Punktu natomiast nie stracił beniaminek z Przeworska, który wygrał wszystkie pięć spotkań, tracąc ledwie dwa sety. Faworyt więc był jeden i Feniks Heron z tej roli się wywiązał. Radymnianie walczyli dzielnie, na tyle, na ile pozwoliły im możliwości i umiejętności. To było za mało na gości, którzy po niemal perfekcyjnie rozegranym secie otwarcia, w dwóch kolejnych w pełni kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze