Reklama

Żagiel bez szans w derbach. 6. raz Feniksa Heron Przeworsk


Faworytem absolutnym dawno nierozgrywanych siatkarskich derbów w naszym regionie był Feniks Heron Przeworsk. Oczekiwań nie zawiódł, bardzo pewnie w trzech setach pokonując zespół Żagla Gmina Radymno.


Zespół z Radymna swoje mistrzowskie mecze rozgrywa w sali sportowej w Skołoszowie. Do tej pory zdobył ledwie punkt po przegranym meczu u siebie w pięciu setach z drużyną z Łańcuta. Punktu natomiast nie stracił beniaminek z Przeworska, który wygrał wszystkie pięć spotkań, tracąc ledwie dwa sety. Faworyt więc był jeden i Feniks Heron z tej roli się wywiązał. Radymnianie walczyli dzielnie, na tyle, na ile pozwoliły im możliwości i umiejętności. To było za mało na gości, którzy po niemal perfekcyjnie rozegranym secie otwarcia, w dwóch kolejnych w pełni kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie.

 

Żagiel Gmina Radymno – Feniks Heron Przeworsk 0:3 (12:25, 20:25, 17:25)

  • Feniks Heron: Cebula, Golesz, Wrona, Polański, Ogonowski, Curzytek, Kulikowski (libero) oraz Buszek, Dopart, Makosiej, Zubik, Zięzio, Wójcik, Dereń (l).
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/11/2025 14:44
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama