Reklama

Zagraj i pomóż „orzeszkom” ze schroniska. Już jutro w Muzeum Historii Miasta Przemyśla spotkanie dla fanów gier

W piątek, 28 lutego, Stowarzyszenie „PiK-Pionki i Karty”, Fundacja „GraTy” z Krosna i „ZagrajMy” z Rzeszowa zapraszają do Muzeum Historii Miasta Przemyśla wszystkich fanów gier, chcących przyjemnie i pożytecznie spędzić jutrzejsze popołudnie. Cel jest szczytny. Każdy uczestnik może wspomóc Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.

W ramach akcji „Graj i Pomagaj” w godzinach 14 – 21 w siedzibie placówki będzie można pod okiem animatorów i instruktorów zagrać w nowoczesne gry planszowe – od rodzinnych po strategiczne, przeżyć konsolowe emocje (PS5, Nintendo oraz kultowe retro konsole) oraz odbyć epickie sesje RPG – czyli wejść do świata wyobraźni jako bohater niezwykłej historii.
Szykuje się więc prawdziwa gratka dla fanów gier. Liczy się też oczywiście szczytny cel przedsięwzięcia.

Wstęp na nie jest darmowy. Za bilet służy dar dla zwierzaków w postaci: mokrej bądź suchej karmy dla psów i kotów, koców, legowisk, smyczy, obroży, zabawki dla czworonożnych  milusińskich (bez puchowego wypełnienia oraz unikajmy takich, które mają twarde lub plastikowe elementy).
Organizatorzy nie zbierają pieniędzy – liczą się konkretne produkty!

Reklama

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama