Reklama

Zakończył się remont domu ludowego

10/03/2021 08:33

W podkańczudzkiej Chodakówce odnowiono dom ludowy. Wyremontowany obiekt pożytku publicznego został oddany mieszkańcom 27 lutego.

Remont w domu ludowym w Chodkówce trwał od grudnia 2019 roku. Prace obejmowały remont[paywall] instalacji elektrycznej, montaż pieca konwekcyjnego, wykonanie wylewek w pomieszczeniach, ułożenie nowych płytek podłogowych oraz ściennych, a także montaż nowej wewnętrznej stolarki drzwiowej.

W ramach przedsięwzięcia budynek zyskał wyposażenie kuchni oraz pomieszczeń sanitarnych. Wiele prac mieszkańcy sołectwa wykonali w czynie społecznym. Remont został sfinansowany w całości z budżetu miasta i gminy Kańczuga.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama