W podkańczudzkiej Chodakówce odnowiono dom ludowy. Wyremontowany obiekt pożytku publicznego został oddany mieszkańcom 27 lutego.
Remont w domu ludowym w Chodkówce trwał od grudnia 2019 roku. Prace obejmowały remont[paywall] instalacji elektrycznej, montaż pieca konwekcyjnego, wykonanie wylewek w pomieszczeniach, ułożenie nowych płytek podłogowych oraz ściennych, a także montaż nowej wewnętrznej stolarki drzwiowej.
W ramach przedsięwzięcia budynek zyskał wyposażenie kuchni oraz pomieszczeń sanitarnych. Wiele prac mieszkańcy sołectwa wykonali w czynie społecznym. Remont został sfinansowany w całości z budżetu miasta i gminy Kańczuga.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze