Dzisiaj w Przemyślu policjanci prowadzili kontrole drogowe wspólnie z ratownikami Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu. Zamiast mandatu za wykroczenie, kierowcy mogli poświęcić kilka minut na krótki kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Akcja odbyła się z okazji Europejskiego Dnia bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
A za Przemyślem bez zmian reperowanie budżetu rządzących
Przestańcie pierdolic policjant w UK jest przyjacielem człowieka !