Reklama

Zaniedbania ogrodnicze czy celowy zabieg?

27/10/2020 06:36

– Będąc na spacerze w Rynku, zwróciłam uwagę na rosnące tam drzewa. Większość ma spore odrosty praktycznie od korzeni aż do korony.

Wygląda to według mnie nieestetycznie i powinno być na bieżąco usuwane. Wydaje mi się, że we wcześniejszych latach kora drzew była odsłonięta, a korona ładnie uformowana, czego nie ma obecnie. Jeśli to celowy zabieg, a nie zwykłe zaniedbanie, to moim zdaniem raczej mało udany – dzieli się spostrzeżeniami przemyślanka.


fot.Nadesłane przez Czytelniczkę
Przemyślanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Roch - niezalogowany 2020-10-27 07:04:52

    Tak, i przycięli je teraz w październiku jacyś idioci

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Głęboki ekolog - niezalogowany 2020-10-27 09:08:18

    To nowoczesna forma niekiełznanej ekologicznej świadomości, która przejawia się tym, że nikt nie utrudnia przyrodzie własnej kreatywności w przestrzeni publicznej.  Wcześniejsze poglądy na temat tzw. pielęgnacji drzew w Rynku nie ostały się i słusznie odeszły w niebyt wraz z tymi, którzy rżnęli na potęgę. Już nigdy więcej znana nam firma Acer nie dotknie sekatorem wrażliwej tkanki roślinnej i nie dokona rzezi milionów komórek na oczach dzieci i seniorów w biały dzień, oddychających świeżym powietrzem w centrum miasta.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2020-10-27 15:07:45

    Lipy przycina się od pazdziernika do marca- kwietnia...jakby co...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama