– Będąc na spacerze w Rynku, zwróciłam uwagę na rosnące tam drzewa. Większość ma spore odrosty praktycznie od korzeni aż do korony.
Wygląda to według mnie nieestetycznie i powinno być na bieżąco usuwane. Wydaje mi się, że we wcześniejszych latach kora drzew była odsłonięta, a korona ładnie uformowana, czego nie ma obecnie. Jeśli to celowy zabieg, a nie zwykłe zaniedbanie, to moim zdaniem raczej mało udany – dzieli się spostrzeżeniami przemyślanka.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak, i przycięli je teraz w październiku jacyś idioci
To nowoczesna forma niekiełznanej ekologicznej świadomości, która przejawia się tym, że nikt nie utrudnia przyrodzie własnej kreatywności w przestrzeni publicznej. Wcześniejsze poglądy na temat tzw. pielęgnacji drzew w Rynku nie ostały się i słusznie odeszły w niebyt wraz z tymi, którzy rżnęli na potęgę. Już nigdy więcej znana nam firma Acer nie dotknie sekatorem wrażliwej tkanki roślinnej i nie dokona rzezi milionów komórek na oczach dzieci i seniorów w biały dzień, oddychających świeżym powietrzem w centrum miasta.
Lipy przycina się od pazdziernika do marca- kwietnia...jakby co...
Odrosty powinno się przycinać dwa razy do roku ????
Kto normalny oddycha świeżym powietrzem w centrum miasta. Jak chcę pooddychać i cieszyć wzrok pięknym przyrody robię krótki przemarsz do parku i mam full wypas.
Te drzewa powinno się wyciąć i w to miejsce zasadzić nowe o koronie w kształcie parasola. Tak jak na ulicy Franciszkańskiej. To co teraz jest to makabra.
A kto przyczynił się do tej makabry ?!?
Zaniedbania!! Kiedyś bliska familia byłego prezydenta R.CH pod parasolem firmy ACER ogarniała wszystko za niezłą KASĘ i stawki niekiedy europejskie.Dziś nie ma na NIC.
Tak zgadza się, TW Krzysztof ze swoimi najemnikami narobili niezłego gnoju np. profanacja, dewastacja i zdemolowanie Rynku . I oprócz tego tyle dokonanych aktów wynaturzonego wandalizmu i grabieży rozbójniczych, że się w głowie nie mieści.WYCIĘLI ZDROWE DRZEWA W RYNKU W PRZEMYŚLU - NOWINY24.PLDRZEWA W MIEŚCIE. PO CO DRZEWA W MIEŚCIE? - EKOLOGIA.PLBETONOZA CIĘŻKACHOROBA POLSKICH MIAST - WP.PL
Przemyśloki nie chcioły przebudowy rynku - podobno zabytkowego - HAHA. No to widać jaki Piękny jest teraz.
Tak, i przycięli je teraz w październiku jacyś idioci
To nowoczesna forma niekiełznanej ekologicznej świadomości, która przejawia się tym, że nikt nie utrudnia przyrodzie własnej kreatywności w przestrzeni publicznej. Wcześniejsze poglądy na temat tzw. pielęgnacji drzew w Rynku nie ostały się i słusznie odeszły w niebyt wraz z tymi, którzy rżnęli na potęgę. Już nigdy więcej znana nam firma Acer nie dotknie sekatorem wrażliwej tkanki roślinnej i nie dokona rzezi milionów komórek na oczach dzieci i seniorów w biały dzień, oddychających świeżym powietrzem w centrum miasta.
Lipy przycina się od pazdziernika do marca- kwietnia...jakby co...