Reklama

Zaparkowała i poszła do bankomatu. Mazda się stoczyła i potrąciła pieszego

68-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala.

37-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego zaparkowała samochód i wybrała się do pobliskiego bankomatu. Nagle zauważyła, że mazda zjeżdża ze wzniesienia, przejeżdża DK 19 i uderza w ogrodzenie posesji. 

Pech chciał, że staczającej się mazda nie zauważył pieszy. 68-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego został potrącony, gdy szedł chodnikiem.

Kierująca była trzeźwa. Kobieta była przekonana, że zaciągnęła hamulec ręczny.  Okoliczności zdarzenia wyjaśnia KPP w Strzyżowie.


fot.KPP Strzyżów
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    PL - niezalogowany 2018-05-24 17:15:14

    Kobiecie zabrać prawo jazdy, ponieważ następnym razem może być przekonana, że ma pierwszeństwo przejazdu, a poszkodowanego wysłać do okulisty na badania wzroku.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Halo - niezalogowany 2018-05-25 09:25:16

    Babie dac auto hahah

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości