Reklama

Zapraszamy na debatę o zagrożeniach dla seniorów

W środę, 15 stycznia br., o godzinie 10, w Przemyskiej Bibliotece Publicznej w Przemyślu przy ul. Grodzkiej 8 odbędzie się debata, na którą zaprasza wszystkich komendant miejski policji w Przemyślu podinspektor Janusz Kiszka.

Temat ewaluacyjnej debaty społecznej to „Bezpieczeństwo społeczności lokalnych w aspekcie bezpieczeństwa Seniorów”. Być może nazwa „ewaluacyjna debata społeczna” nie do końca dla wszystkich jest zrozumiała...

Chodzi w niej m.in. o to, aby dostarczyć organizatorom, czyli w tym wypadku przemyskim policjantom, rzetelnych i przydatnych informacji o problemach związanych z bezpieczeństwem, przede wszystkim seniorów. Zdobyta wiedza pozwoli potem – mamy nadzieję – podejmować takie decyzje, które będą z korzyścią dla tych ostatnich.

Reklama

Najważniejszym celem debaty będzie zwrócenie uwagi seniorów na zagrożenia, które w bezpośredni sposób mogą ich dotyczyć. Wśród nich są m. in. oszustwa i przemoc. To kontynuacja poprzedniej debaty, która odbyła się w styczniu ub.r. Spotkanie ewaluacyjne przeprowadzone będzie z uwzględnieniem potrzeb, które zostały zgłoszone przez uczestników poprzedniej edycji.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/01/2025 10:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama