W środę, 15 stycznia br., o godzinie 10, w Przemyskiej Bibliotece Publicznej w Przemyślu przy ul. Grodzkiej 8 odbędzie się debata, na którą zaprasza wszystkich komendant miejski policji w Przemyślu podinspektor Janusz Kiszka.
Temat ewaluacyjnej debaty społecznej to „Bezpieczeństwo społeczności lokalnych w aspekcie bezpieczeństwa Seniorów”. Być może nazwa „ewaluacyjna debata społeczna” nie do końca dla wszystkich jest zrozumiała...
Chodzi w niej m.in. o to, aby dostarczyć organizatorom, czyli w tym wypadku przemyskim policjantom, rzetelnych i przydatnych informacji o problemach związanych z bezpieczeństwem, przede wszystkim seniorów. Zdobyta wiedza pozwoli potem – mamy nadzieję – podejmować takie decyzje, które będą z korzyścią dla tych ostatnich.
Najważniejszym celem debaty będzie zwrócenie uwagi seniorów na zagrożenia, które w bezpośredni sposób mogą ich dotyczyć. Wśród nich są m. in. oszustwa i przemoc. To kontynuacja poprzedniej debaty, która odbyła się w styczniu ub.r. Spotkanie ewaluacyjne przeprowadzone będzie z uwzględnieniem potrzeb, które zostały zgłoszone przez uczestników poprzedniej edycji.
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze