Amatorski Klub Tenisa Stołowego „Amator” w Jarosławiu wspólnie z firmą Oxynet Jarosław jest organizatorem turniej tenisa stołowego o Puchar Radnej Miasta Jarosławia Agnieszki Rodzinki-Głąb. Jest jeszcze czas, aby zgłosić swój akces! Zapraszamy!
Impreza odbędzie się 15 czerwca (początek o g. 9.30) w hali sportowej Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 30. Zawody rozegrane zostaną w pięciu kategoriach: kobiety, mężczyźni – amatorzy do 50 lat, do 50 lat z licencją V ligi plus zawodnicy z licencją IV i III ligi bez limitu wiekowego, 50 – 60 lat, amatorzy i zawodnicy z licencją do V ligi, powyżej 60 lat amatorzy i zawodnicy licencją do V ligi.
– Dla najlepszych w każdej kategorii przewidziane są puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy emblemat w etui. W czasie turnieju będzie można uzupełnić spalone kalorie, korzystając ze szwedzkiego stołu, na którym będą znajdować się najwyższej klasy wędliny, dostarczone przez jarosławski oddział firmy Sokołów. Zapewniamy także ciepłe i zimne napoje
Reklama
– wyliczył główny organizator turnieju, prezes AKTS „Amator” Jarosław Marek Gudzelak. Sędzią głównym będzie Mieczysław Krakowiak, a fotorelację sporządzi niezawodna Agnieszka Kulka.
Jak już wspomnieliśmy, jest jeszcze czas, aby zgłosić się do tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się turnieju. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie telefoniczne (pod nr 697 266-229) lub za pomocą sms-a, podając: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię, a zawodnicy posiadający licencje zawodnicze – w jakiej lidze je mają. Swój akces można zgłaszać do 7 czerwca br. (należy także potwierdzić uczestnictwo w dniu zawodów do g. 9). Wpisowe wynosi 30 zł, płatne w dniu zawodów.
Wsparcia przy organizacji turnieju udzielili i fundatorami nagród są: burmistrz Jarosławia Marcin Nazarewicz, Urząd Miasta Jarosławia, Oxynet Jarosław, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, Hotel Arłamów, Centrum Ogrodnicze „Gmyrek” w Jarosławiu ul. Sanowa 12, MOSS Meble, Sokołów SA i Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze