Reklama

Zapraszamy na wielkanocny kiermasz do Żurawicy!

1 kwietnia br. po raz drugi na placu przed Urzędem Gminy w Żurawicy odbędzie się Kiermasz Wielkanocny. Zapraszamy wszystkich wystawców do zgłaszania się do tego przedświątecznego przedsięwzięcia. Zostały ostatnie wolne miejsca!


fot.Agata Godos/UG Żurawica

Z pewnością na kiermaszowych stołach nie zabraknie elementów związanych z Wielkanocą, czyli: stroików, serwetek, koszyków, kolorowych pisanek i zajęcy czy palm wielkanocnych.

Panie z kół gospodyń wiejskich, klubów Senior+ czy właściciele stoisk gastronomicznych oferować będą m.in. domowe wypieki: makowce, baby wielkanocne czy mazurki, ale będą także: tradycyjny żurek, wędliny, sery, słodycze, miody, zakwasy, wyroby garmażeryjne itp.

Organizatorzy zapraszają do składania (albo wysyłania) zgłoszeń, gdyż są jeszcze wolne miejsca. Udział wystawców w kiermaszu jest bezpłatny. Głównym wymogiem jest schludna i gustowna – a przede wszystkim nawiązująca do atmosfery świąt Wielkiej Nocy – aranżacja stoiska (szczegóły w regulaminie imprezy).

Swój akces do kiermaszu można zgłaszać do poniedziałku, 20 marca br. Wszelkie dodatkowe informacje (w tym regulamin wydarzenia i formularz zgłoszeniowy) dostępne są na stronie www.zurawica.pl.

Reklama
Zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości