1 kwietnia br. po raz drugi na placu przed Urzędem Gminy w Żurawicy odbędzie się Kiermasz Wielkanocny. Zapraszamy wszystkich wystawców do zgłaszania się do tego przedświątecznego przedsięwzięcia. Zostały ostatnie wolne miejsca!

Z pewnością na kiermaszowych stołach nie zabraknie elementów związanych z Wielkanocą, czyli: stroików, serwetek, koszyków, kolorowych pisanek i zajęcy czy palm wielkanocnych.
Panie z kół gospodyń wiejskich, klubów Senior+ czy właściciele stoisk gastronomicznych oferować będą m.in. domowe wypieki: makowce, baby wielkanocne czy mazurki, ale będą także: tradycyjny żurek, wędliny, sery, słodycze, miody, zakwasy, wyroby garmażeryjne itp.
Organizatorzy zapraszają do składania (albo wysyłania) zgłoszeń, gdyż są jeszcze wolne miejsca. Udział wystawców w kiermaszu jest bezpłatny. Głównym wymogiem jest schludna i gustowna – a przede wszystkim nawiązująca do atmosfery świąt Wielkiej Nocy – aranżacja stoiska (szczegóły w regulaminie imprezy).
Swój akces do kiermaszu można zgłaszać do poniedziałku, 20 marca br. Wszelkie dodatkowe informacje (w tym regulamin wydarzenia i formularz zgłoszeniowy) dostępne są na stronie www.zurawica.pl.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze