Reklama

Zarząd powiatu przemyskiego z absolutorium

03/06/2015 22:57

Jednomyślnie radni pow. przemyskiego udzielili absolutorium zarządowi powiatu za wykonanie ubiegłorocznego budżetu.

– Rok miniony był kolejnym rokiem, kiedy żądania stawiane przez radę zarządowi zostały wykonane w sposób właściwy – mówił radny Władysław Maciupa w imieniu radnych komitetu Stowarzyszeni dla Powiatu. – Od początku chcemy unikać jakiegokolwiek podziału, tylko współpracować, ponieważ nie jesteśmy reprezentujemy środowiska, które nas wybrały i chcemy realizować zadania, które społeczeństwo przed nami postawiło – mówiła z kolei Bożena Ryczan w imieniu radnych PiS.
Za udzieleniem absolutorium zagłosowało 19 radnych, czyli cały skład rady. – Mamy sytuację finansową całkiem przyzwoitą. Jest to efekt pracy nas wszystkich – powiedział po głosowaniu starosta Jan Pączek.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama