Reklama

Zaśmiecony zbieg ulic Zawiszy Czarnego i Wróblewskiego [SYGNAŁY CZYTELNIKÓW]

– Proszę opublikować obrazki z przemyskich ulic. Trzeba pokazywać takie rzeczy! – pisze Czytelnik i załącza sierpniowe zdjęcia skrzyżowania "udekorowanego" bazgrołami, pustymi butelkami, puszkami, reklamówkami i rozbitym szkłem. Miejsce zakrapianych spotkań?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wyborca - niezalogowany 2020-09-18 19:42:41

    Radny z dzielnicy może się popisać i zapewnić kosze na śmieci,radny do roboty a nie diety, diety i do diety.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kubuś Puchatek - niezalogowany 2020-09-19 21:13:08

    Może lepiej nie bo kogoś jeszcze wystuka :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości