– Proszę opublikować obrazki z przemyskich ulic. Trzeba pokazywać takie rzeczy! – pisze Czytelnik i załącza sierpniowe zdjęcia skrzyżowania "udekorowanego" bazgrołami, pustymi butelkami, puszkami, reklamówkami i rozbitym szkłem. Miejsce zakrapianych spotkań?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Radny z dzielnicy może się popisać i zapewnić kosze na śmieci,radny do roboty a nie diety, diety i do diety.
Może lepiej nie bo kogoś jeszcze wystuka :)