Zastępca Komendanta Głównego SG gen. bryg. SG Jacek Bajger odwiedzał placówki Bieszczadzkiego Oddziału SG 1 i 2 października
Gen. bryg. SG Jacek Bajger najpierw odwiedził polsko-słowackie Centrum Współpracy Służb Granicznych, Policyjnych i Celnych w Barwinku i placówkę SG w Sanoku. Następnie wizytował przejście graniczne w Medyce, gdzie zapoznany został z systemem optoelektronicznego systemu zabezpieczenia granicy zewnętrznej państwa. Spotkanie dotyczyło też tematyki operacyjno-śledczej i wyników działań Grupy ds. Cudzoziemców. Generał odwiedził również Strzeżony Ośrodek ds. Cudzoziemców i Centrum Koordynacji Działań BiOSG w Przemyślu i uczestniczył w locie patrolowym śmigłowcem SG wzdłuż zewnętrznej granicy państwa. Gościowi towarzyszył komendant BiOSG płk SG dr Piotr Patla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze