– Zatoczka samochodowa przy ulicy Lwowskiej, gdzie parkują najczęściej klienci pobliskiej „skarbówki”, ale nie tylko oni, aż prosi się o sprzątanie. Pełno tu niezamiecionych niedopałków, śmieci i piasku – zwraca uwagę Czytelnik.
– Wygląda, jakby nie sprzątano jej od roku. Takich miejsc jak to przy głównych ulicach miasta znaleźć można więcej, choćby przy: Dworskiego, Jagiellońskiej, 3 Maja czy Słowackiego. Zastanawiam się, czy to kwestia niedostatecznej liczby śmietników, braku kultury, niedbałości czy niedostatecznej dbałości służb sprzątających? Niestety Przemyśl czystością nie grzeszy, a szkoda, bo nawet niezbyt zasobne w fundusze miasto prezentuje się lepiej, jeśli jest zwyczajnie czyste i zadbane – kończy Czytelnik, na dowód podsyłając zdjęcie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak to prawda Przemyśl jest strasznie brudny i zarośnięty. Nigdy Tak nie było.
ludzie to mają problemy za dużo czasu i głowie się kiełbasi
Panie Prezydencie kiedy u nas będzie czysto ?
W parku miejskim trawa po pas, torebek na psie odchody nie ma- pewnie oszczednosci, a ryby się dusza w sadzawce... czysto może będzie za następnej kadencji...
widziałem jak na tym parkingu RPR otworzył drzwi i opróżnił popielniczkę.Na zwróconą mu uwagę stwierdził,że do kubła nie wysypał bo kubeł mógłby się zapalić.
JAK BĘDĄ WSZĘDZIE PŁATNE PARKINGI CZASOWE TO NIK NIE BĘDZIE CYGARÓW PALIŁ I PETÓW WYWALAŁ NA DROGĘ, I NIE ROK A PEWNIE KILKA DNI, MAMY DESZCZE I WIATR KTÓRY PRZENOSI Z MIEJSCA NA MIEJSCE,,SAMO SIE NIE NABRUDZIŁO..
Tak to prawda Przemyśl jest strasznie brudny i zarośnięty. Nigdy Tak nie było.
ludzie to mają problemy za dużo czasu i głowie się kiełbasi
Panie Prezydencie kiedy u nas będzie czysto ?