Policja ustala przyczyny i okoliczności poniedziałkowego (9 bm.) wypadku w Wólce Pełkińskiej. W wyniku zderzenia trzech pojazdów trzy osoby dorosłe oraz dziecko trafiły do szpitali w Przemyślu i Jarosławiu.
Wszystko działo się po g. 15 na drodze krajowej nr 77. Podczas próby wyprzedzenia volgswagena golfa, którego kierowca, 22-latek z gminy Jarosław, rozpoczął akurat manewr skrętu w lewo, kierujący renault kangoo 63-latek zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka renault scenic. Na skutek tego zderzenia uderzył w samochód, który wyprzedzał. Efekt wypadku to cztery osoby ranne. Do szpitala w Jarosławiu przewieziono zamieszkałego w gminie Chłopice 42-letniego kierowcę renault scenic oraz zamieszkałego na terenie powiatu przeworskiego 63-letniego kierowcę renault kangoo. Z kolei do przemyskiego szpitala trafiła 41-letnia pasażerka renault scenic i 5-letni chłopiec. Oboje to mieszkańcy gminy Chłopice. Z informacji udostępnionych przez jarosławską policję wynika, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze