Do poważnego wypadku doszło dziś, 29 marca, w miejscowości Radymno, na skrzyżowaniu drogi krajowej z drogą Radymno - Ostrów.
Wstępnie ustalono, że 18-latek z Radymna kierujący audi A4, jadąc od strony Przemyśla, skręcając w lewo, najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo na kierującym busem marki Mercedes. W wyniku uderzenia kierujący busem najechał na hyundaia nauki jazdy, który oczekiwał na możliwość włączenia się do ruchu z drogi podporządkowanej. Pojazd nauki jazdy dachował w rowie.
Następnie kierowca audi, po zderzeniu się z busem, z dużą siłą uderzył w jadącą od strony Przemyśla hondę civic. Kierująca hondą, 40-letnia mieszkanka Jarosławia, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w przydrożne zarośla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.bzdury!!! z kąd wy macie takie informacje?
Kto pisał tą informację? Cóż za grafomaństwo.
Poszkodowanych w wypadku, lub znajomych, rodzinę poszkodowanych, proszę o kontakt. Mogę pomóc w uzyskaniu należnego odszkodowania. Ważne jest, aby od samego początku odpowiednio do tego podejść i poprowadzić.email. bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl
Pecha jak pecha auta są codziennie w ruchu drogowym po kilka godzin.
Durny....nie byłeś świadkiem to po co się wypowiadasz.
Durni jeśli nie byłeś na zdarzeniu to po co się wypowiadasz....
Szanowny Panie Redaktorze, co oznacza "na skrzyżowaniu drogi krajowej A-4"?Daleko miał Pan do szkoły, co?
Informacje są jak najbardziej prawdziwe !!!
Grunt ze wszyscy zyja i to najwazniejsze
Tak to jest jak sobie chłopy za jajka kupią prawo jazdy.
najpewniej chodzi o "starą czwórkę", gdzie indziej jakaś krajówka krzyżuje się z drogą lokalną, gminną (czy jaką tam) Ostrów-Radymno.Punkt za czujność, ale kto jeździ, ten wie gdzie to się wydarzyło, kto nie jeździ - nie potrzebuje takiej informacji.Tak na przyszłość, redaktorze - to przez/obok Radymna przebiega w tym miejscu zdaje się, że DK77/DK94..
"Około 10 osób zostało rannych" coraz ciekawiej :D
Inna wersja jest na [usunięte przez moderatora]. Kto pisze prawdę ??????
no bo na tej drodze obwodowej powinny być ronda i to zdecydowanie ,ile nieszczęść by można było uniknąć, kto to projektował?
co to za informacja około 10 osób. co to za poziom.WSTYD...
Wystarczy nie wymuszać pierwszeństwa, widoczność na skrzyżowaniu wspaniała, oznakowanie również. Trzeba tylko myśleć, co się robi na drodze. Na Podkarpaciu jest z tym problem i sporo groźnych wypadków. Nagminnie spotyka się kierowców nie znających elementarnych przepisów dotyczących pierwszeństwa na skrzyżowaniach. O jeździe na drogach o więcej niż jeden pas ruchu lepiej nie wspominać . Pytanie kto im dał uprawnienia do kierowania? Celowo piszę dał, bo nie wiem jak kierowca o tak niskim poziomie znajomości przepisów ruchu drogowego i umiejętności w prowadzeniu pojazdu może zdać egzamin.
jaki redaktor hahahaha całe życie bumelka a teraz redaktor hahahaha
Taki redaktor, że pożal się Boże. Jak oglądam wywiady, które Erneścik przeprowadza, to się zastanawiam, jakim cudem on się zajmuje tą pracą? Śmiech na sali. Niespójne pytania, "dykcja". Na jego miejsce jest wielu młodych wykształconych z powołaniem i pasją dla takiej pracy. A nie Pan Erneścik - wieczny "lelum-polelum", to tu to tam się pokręci i kasa się zgadza. Pięknie pisze o pomocy dla innych, a pytanie brzmi - ile sam człowieku komukolwiek w życiu pomogłeś? Żal.
bzdury!!! z kąd wy macie takie informacje?
Kto pisał tą informację? Cóż za grafomaństwo.
Poszkodowanych w wypadku, lub znajomych, rodzinę poszkodowanych, proszę o kontakt. Mogę pomóc w uzyskaniu należnego odszkodowania. Ważne jest, aby od samego początku odpowiednio do tego podejść i poprowadzić.email. bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl