Policjanci pracują na miejscu groźnie wyglądającej kolizji na ulicy Grunwaldzkiej w Przemyślu. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Do zdarzenia doszło dzisiaj, 21 bm. około godziny 13. W sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 16 osobowe mitsubishi zderzyło się z ciężarówką. Oprócz wymienionych pojazdów w kolizji uczestniczyły dwie osobówki: citroen i ford.
Pasażerka pierwszego z samochodów trafiła do szpitala na obserwację. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Ruch odbywa się wahadłowo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wow, nie wiedziałem, że Szkoła Podstawowa nr 6 jest na Grunwaldzkiej. Całe życie myślałem, że to 16
ZLwowskiej jest wyraźnie napisane "16"
Przynosisz wstyd mieszkańcom ul. Lwowskiej nie potrafiąc czytać ze zrozumieniem tekstów.
Na terenie wypadku pracowali rowniez dzielnie fotografowie czterech dokładnie, a zdjecia hmm czy dobre?
Wow, nie wiedziałem, że Szkoła Podstawowa nr 6 jest na Grunwaldzkiej. Całe życie myślałem, że to 16
6 to kazanów hehehe
ZLwowskiej jest wyraźnie napisane "16"