Do zderzenia audi z fiatem seicento doszło dziś przed godz. 10 na ul. Lipowej w Orłach. Droga w kierunku Kaszyc jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, strażacy z PSP w Przemyślu i OSP w Orłach oraz ratownicy medyczni.
Jak ustalili policjanci, oba samochody poruszały się w kierunku Kaszyc. – Kierujący audi nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył prawidłowo jadącego fiata. Kierowca fiata został zabrany przez załogę pogotowia ratunkowego do szpitala na badania – informuje podkomisarz Damian Brzyski z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Obaj kierowcy to mieszkańcy powiatu przemyskiego. Byli trzeźwi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze