Reklama

Zderzenie aut na obwodnicy. Droga jest zablokowana [ZDJĘCIA]

15/06/2016 12:43

Do zderzenia osobowego fiata z tirem doszło na Alei Solidarności w Przemyślu, na wysokości cerkwi prawosławnej na Wilczu, po godz. 12. Kierowca pandy trafił do szpitala.

– Kierujący ciężarową scanią obywatel Mołdawii, zmieniając pas ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu prawym pasem kierowcy fiata pandy – mówi podkomisarz Bogusława Sebastianka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Kierowca fiata został odwieziony do szpitala. Był przytomny. Po dokładnych badaniach, policjanci zdecydują, czy zdarzenia zostanie zakwalifikowane jako wypadek czy jako kolizja.

Obwodnica w kierunku Medyki jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez ul. Konopnickiej.

Funkcjonariusze przebadali obu kierowców na zawartość alkoholu w organizmie, obaj byli trzeźwi.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    szofer - niezalogowany 2016-06-15 13:51:00

    Napisz jeszcze : nic się nie stało i że to normalka u Mołdawian bo jeżdżą jak chcą, są sami na naszych drogach i często pijani. To normalka.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pak - niezalogowany 2016-06-16 08:10:09

    Mołdawskie trunki dobre.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama