Do zderzenia osobowego fiata z tirem doszło na Alei Solidarności w Przemyślu, na wysokości cerkwi prawosławnej na Wilczu, po godz. 12. Kierowca pandy trafił do szpitala.
– Kierujący ciężarową scanią obywatel Mołdawii, zmieniając pas ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu prawym pasem kierowcy fiata pandy – mówi podkomisarz Bogusława Sebastianka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Kierowca fiata został odwieziony do szpitala. Był przytomny. Po dokładnych badaniach, policjanci zdecydują, czy zdarzenia zostanie zakwalifikowane jako wypadek czy jako kolizja.
Obwodnica w kierunku Medyki jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez ul. Konopnickiej.
Funkcjonariusze przebadali obu kierowców na zawartość alkoholu w organizmie, obaj byli trzeźwi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Napisz jeszcze : nic się nie stało i że to normalka u Mołdawian bo jeżdżą jak chcą, są sami na naszych drogach i często pijani. To normalka.
Napisz jeszcze : nic się nie stało i że to normalka u Mołdawian bo jeżdżą jak chcą, są sami na naszych drogach i często pijani. To normalka.
Mołdawskie trunki dobre.