Reklama

Zderzenie auta z kombajnem. Kierowca nieprzytomny [ZDJĘCIA]

29/07/2019 13:08

Kierowca bmw uderzył w kombajn zbożowy. Nieprzytomny został zabrany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie.

Do wypadku doszło dziś przed godz. 10 w Piątkowej koło Dubiecka. Siedzący za kierownicą bmw, 23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, jechał w kierunku Dubiecka. Jak ustalili wstępnie policjanci, najprawdopodobniej jechał za szybko i zderzył się czołowo z kombajnem rolniczym, wbijając się w heder maszyny.

– Na miejscu zdarzenia pierwszy był zespół ratownictwa medycznego z Nienadowej, następnie dojechała straż pożarna i policja. Konieczne było wykonanie dostępu do zakleszczonego kierowcy bmw – opisuje Marek Janowski, rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Reklama

– 23-latek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie. Na miejscu w dalszym ciągu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. Wykonywane są oględziny, zabezpieczane ślady i ustalani świadkowie. W toku prowadzonego postępowania zostaną wyjaśnione dokładne okoliczności zdarzenia – informuje mł. asp. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

 

Kierujący kombajnem 61-letni mężczyzna był trzeźwy. Niewykluczone, że zostanie on ukarany mandatem za to, że jechał po drodze publicznej z zamontowanym zespołem tnącym, tzw. hederem.

Reklama

 

Zgodnie z przepisami, wykroczeniem jest brak przewożenia hedera na specjalnym wózku, przeznaczonym do jego transportu. Grozi za to mandat do 500 złotych.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    anty wieśniak - niezalogowany 2019-07-29 13:18:50

    Szkoda kombajnu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bober - niezalogowany 2019-07-29 16:13:48

    Drodzy Państwo !!! Znamy zasady przemieszczania się pojazdów typu kombajn po drogach publicznych ... nic tu nie podlega dyskusji .... jednak podstawowe pytanie brzmi czy kierujący samochodem osobowym stosował się do zalecanej prędkości w tym że miejscu ??? Według mnie nie ... po wyglądzie tego co zostało z auta osobowego można wnioskować że nie zastosował się i przede wszystkim nie użył wyobraźni ... Jest okres żniw kombajny maszyny rolnicze itp jeżdżą po naszych drogach i należy uwzględniać ze do takich spotkań może dojść ... współczuję poszkodowanemu jego rodzinnie życzę mu też powrotu do zdrowia... wyrazy współczucia również dla operatora kombajnu który uczestniczył w tym nieszczęściu . Pozdrawiam

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Inny - niezalogowany 2019-07-29 18:45:16

    BMW. Kierowca 23 lat. Nic dodać,  nic ująć 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama