Do zdarzenia doszło 10 bm., około godz. 7.30, na ul. Floriańskiej w Iwoniczu.
59-letnia kobieta kierująca oplem podczas skręcania w lewo nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierowcy daewoo, czym doprowadziła do kolizji.
Ucierpiała pasażerka lanosa i z obrażeniami trafiła do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Policja przypomina, że opady marznącego deszczu i deszczu ze śniegiem powodują miejscowe oblodzenia jezdni. Zatem noga z gazu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL