Reklama

Zderzenie volkswagena z audi. Do szpitala trafiła 22-letnia kierująca

25/10/2019 14:03

W zeszłym tygodniu w Mokrej doszło do zderzenia dwóch pojazdów

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem 49-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, wykonując manewr skrętu w lewo z drogi serwisowej na drogę W880, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo poruszającej się audi 22-letniej mieszkance gminy Pawłosiów, doszło do zderzenia.

 Pogotowie ratunkowe przetransportowało mieszkankę gminy Pawłosiów do szpitala. Oboje kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Niezadowolony - niezalogowany 2019-10-25 16:36:41

    Co za durna gazeta jak nie macie zadnych pozytywnych wiadomosci do przekazania to lepiej nie piszcie nic, nie wnisicie nic wartosciowego bo albo wypadek albo przemyt na granicy to jest waszcsly repertuar!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    KJ - niezalogowany 2019-10-25 19:30:14

    Oni nawet tego nie piszą, Przepisują ze strony KPP Jarosław.http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-jaroslaw/wydarzenia/94399,Zdarzenie-drogowe-w-Mokrej.html

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2019-10-25 20:45:17

    Dobrze że piszą, gdyż trzeba w końcu uświadomić sobie i przyjąć do wiadomości co jest główną przyczyną takiego a nie innego rozwoju wypadków.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLPod tym artykułem znajdziecie kilka bardzo ważnych i konkretnych komentarzy uzupełniających tenże.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama