Takiego zdania było jury konkursu „Oddal to”, zorganizowanego przez Główny Inspektorat Sanitarny w Warszawie. Natalia Walankiewicz, uczennica klasy IIIe jarosławskiego Publicznego Gimnazjum nr 1, zajęła 1. miejsce w kategorii indywidualnej, a oceniający stwierdzili, że w swojej pracy odniosła się do wszystkich używek szkodliwych dla zdrowia lub zagrażających życiu.
– Konkurencja była spora, na konkurs nadesłano kilkaset prac. Jury miało trudny wybór. By podjąć decyzję, oceniający zbierali się kilkakrotnie – mówi Iga Kmiecik, rzecznik prasowy burmistrza Jarosławia. Ideą konkursu organizowanego w kategorii indywidualnej i grupowej, skierowanego do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, była popularyzacja wiedzy o skutkach niezdrowego stylu życia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze