Reklama

Zdjęcie Natalii najlepszym symbolem uzależnień

09/02/2017 14:00

Takiego zdania było jury konkursu „Oddal to”, zorganizowanego przez Główny Inspektorat Sanitarny w Warszawie. Natalia Walankiewicz, uczennica klasy IIIe jarosławskiego Publicznego Gimnazjum nr 1, zajęła 1. miejsce w kategorii indywidualnej, a oceniający stwierdzili, że w swojej pracy odniosła się do wszystkich używek szkodliwych dla zdrowia lub zagrażających życiu.

– Konkurencja była spora, na konkurs nadesłano kilkaset prac. Jury miało trudny wybór. By podjąć decyzję, oceniający zbierali się kilkakrotnie – mówi Iga Kmiecik, rzecznik prasowy burmistrza Jarosławia. Ideą konkursu organizowanego w kategorii indywidualnej i grupowej, skierowanego do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, była popularyzacja wiedzy o skutkach niezdrowego stylu życia.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama