Reklama

Zebrali dla Emilka ponad 3 tys. zł. Potrzeba znacznie więcej

14 lutego br. w Galerii Sanowa odbyła się kwesta na rzecz Emilka Koryczana, której główną organizatorką była Monika Ziemiańska, matka Wiktorii, cierpiącej na podobną chorobę co Emil. – Zebraliśmy dokładnie 3 tysiące 217 złotych 20 groszy. Pieniądze zostały już wpłacone na konto fundacji „Kawałek Nieba” – poinformowała pani Monika.

Jeżeli wśród naszych Czytelników jest jeszcze ktoś, kto chciałby pomóc Emilowi, może to zrobić, wpłacając pieniądze na subkonto w Fundacji „Kawałek Nieba” (nr konta: 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425 tytułem „3493 Emil darowizna”) lub bezpośrednio na stronie internetowej www.siepomaga.pl/emil.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama