14 lutego br. w Galerii Sanowa odbyła się kwesta na rzecz Emilka Koryczana, której główną organizatorką była Monika Ziemiańska, matka Wiktorii, cierpiącej na podobną chorobę co Emil. – Zebraliśmy dokładnie 3 tysiące 217 złotych 20 groszy. Pieniądze zostały już wpłacone na konto fundacji „Kawałek Nieba” – poinformowała pani Monika.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze