Reklama

Zebrali prawie 14 litrów bezcennego daru! Krwiodawcy po raz kolejny okazali serce

W niedzielę, 14 grudnia, w Horyńcu-Zdroju odbyła się kolejna już, mikołajkowo-świąteczna, akcja zbiórki krwi.

Chętnych do podzielenia się tym bezcennym darem nie brakowało. Zarejestrowały się 34 osoby, a 31 z nich udało się oddać krew. To oznacza, że do banku krwi trafiło około 14 litrów bezcennego leku, który już wkrótce uratuje zdrowie i życie potrzebujących.  

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich dawców – Wasza obecność i gotowość do pomocy to najpiękniejszy prezent, jaki można podarować w grudniowym czasie. To dar serca, który ma moc większą niż jakikolwiek upominek pod choinką. Nie zatrzymujemy się – w roku 2026 spotkamy się w Horyńcu-Zdroju sześciokrotnie, aby kontynuować tę piękną tradycję dzielenia się życiem

Reklama

– przekazuje prezes SHDK Ratownik – Janusz Rawski. 

Kolejne akcje odbędą się: 8 lutego, 12 kwietnia, 7 czerwca (Motoserce), 9 sierpnia, 11 października i 20 grudnia 2026 roku. 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/01/2026 08:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama