W niedzielę, 14 grudnia, w Horyńcu-Zdroju odbyła się kolejna już, mikołajkowo-świąteczna, akcja zbiórki krwi.
Chętnych do podzielenia się tym bezcennym darem nie brakowało. Zarejestrowały się 34 osoby, a 31 z nich udało się oddać krew. To oznacza, że do banku krwi trafiło około 14 litrów bezcennego leku, który już wkrótce uratuje zdrowie i życie potrzebujących.
Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich dawców – Wasza obecność i gotowość do pomocy to najpiękniejszy prezent, jaki można podarować w grudniowym czasie. To dar serca, który ma moc większą niż jakikolwiek upominek pod choinką. Nie zatrzymujemy się – w roku 2026 spotkamy się w Horyńcu-Zdroju sześciokrotnie, aby kontynuować tę piękną tradycję dzielenia się życiem
Reklama
– przekazuje prezes SHDK Ratownik – Janusz Rawski.
Kolejne akcje odbędą się: 8 lutego, 12 kwietnia, 7 czerwca (Motoserce), 9 sierpnia, 11 października i 20 grudnia 2026 roku.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze