Reklama

Zebraliśmy 30 514,67 zł. Dziękujemy! [ZDJĘCIA]

08/06/2016 14:00

Za nami 15. jubileuszowa edycja Wielkiego Pikniku Charytatywnego organizowanego przez redakcję Życia Podkarpackiego i Fundację ŻP „Podaruj Dzieciom Radość”. Atrakcji, jak zwykle, nie brakowało.

Sportową część pikniku rozpoczęły zabawy przedszkolaków z przemyskich przedszkoli numer: 2, 3, 11 i 12. W tym roku hasło przewodnie zawodów brzmiało: „Wakacje z badmintonem”. Dzieci rywalizowały w sześciu konkurencjach przygotowujących do uprawiania tej gry. Zabawy prowadzili: Ola i Maciej Zagulakowie, a asystowali im: Filip Zagulak oraz Aleksander Szałyga. Konsultantem i sędzią głównym był trener klubu badmintonowego w Przemyślu „Aktywna Piątka” Dariusz Stańko. Zabawy zakończył przełajowy „Bieg ku słońcu”. Wszyscy młodzi zawodnicy zostali udekorowani słodkimi upominkami oraz medalami. Wręczali je: posłanka Anna Schmidt-Rodziewicz, która ufundowała medale oraz wiceprezes Fundacji Życia Podkarpackiego „Podaruj Dzieciom Radość” Andrzej Gwiazdoń.

Chwilę później na boisko wybiegli zawodnicy Szkółki Piłkarskiej „Szesnastka” Przemyśl pod wodzą trenera Konrada Ryznara. W pokazowym meczu młodzi piłkarze zaprezentowali naprawdę dobry poziom i wkrótce mogą stać się nadzieją przemyskiej (a może i polskiej) piłki.

Reklama


fot.Marcin ŁabudaGwiazdą 15. Wielkiego Pikniku Charytatywnego był Mateusz Ziółko, zwycięzca telewizyjnego programu The Voice of Poland. Nie można w tym miejscu pominąć także koncertu zespołu Mr Pollack, który zagrał covery największych światowych przebojów.

Licytacja

Nie zabrakło również aukcji, którą poprowadzili: Andrzej Orzechowski, prowadzący konferansjerkę przez cały niedzielny dzień oraz Zbigniew Bednarczyk. Do wylicytowania było 5 bardzo atrakcyjnych zestawów. Za główny, zawierający piłkę z podpisami reprezentacji Polski, największą kwotę 3 tysięcy złotych zaoferował prezes firmy Fibris Krystian Golik. 

Dziękujemy!

Tym słowem składamy ukłony i wyrażamy wdzięczność wobec wszystkich większych i mniejszych sponsorów oraz tych, którzy kupowali losy w loterii, grochówkę albo korzystali z innych atrakcji pikniku.

Reklama

Wszystkiego, co się działo na boiskach bocznych Polonii i na placu przy dolnej stacji wyciągu narciarskiego, nie sposób wymienić w jednym tekście. Zebraliśmy to więc w naszej fotorelacji na kolejnych stronach.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama