Reklama

Zebraliśmy 53 464,20 zł. Dziękujemy! [WIDEO, GALERIA]

17/06/2015 14:22

Po raz czternasty Życie Podkarpackie i Fundacja ŻP „Podaruj Dzieciom Radość” zorganizowały Wielki Piknik Charytatywny „Wakacje bez barier”, z którego dochód zostanie przeznaczony na letni wypoczynek dzieci niepełnosprawnych z Przemyśla i okolic.

Przed imprezą z niepokojem wpatrywaliśmy się w niebo – wszak trwające od dwóch tygodni upały musiały się kiedyś skończyć, a prognozy zapowiadały ten koniec właśnie na niedzielę. Ponieważ takie zmiany pogodowe bywają gwałtowne, niepokój był uzasadniony. Na kilkanaście minut przed rozpoczęciem pikniku niebo nad Przemyślem przysłoniły ciemne chmury, z których zaczął padać ciepły, letni deszcz. Natura była jednak dla nas łaskawa i już po paru minutach zaczęło się rozjaśniać. Później już przez cały dzień pogoda nam sprzyjała. Dopisała również publiczność, której z godziny na godzinę przybywało. 

Największa frekwencja oczywiście towarzyszyła kulminacyjnym momentom naszej zabawy: rozstrzygnięciu loterii i konkursowi Miss Życia Podkarpackiego oraz koncertowi toruńskiej grupy Manchester. Zwycięzcy głosowania publiczności oraz internautów podczas sopockiego festiwalu TOPTrendy z 2008 r. przemyską publiczność również zachwycili swoim występem. Blisko dwugodzinny koncert wydawał się nie mieć końca, a o 22.00 widownia wciąż krzyczała: „jeszcze jeden!”.

Tegoroczny piknik upływał pod znakiem Dnia Węgierskiego. Stąd na scenie występy zespołów folkowych z tego kraju, a w ramach poczęstunku węgierskie leczo. Swoją obecnością zaszczyciła nas konsul generalna Węgier w RP dr hab. Adrienne Körmendy.

Reklama

Wszystko, co dobre, jednak szybko się kończy i 14. Wielki Piknik Charytatywny przeszedł do historii. 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości