Policjanci pracują na miejscu wypadku na drodze wojewódzkiej nr 835 w Przeworsku.
Do zdarzenia doszło w czwartek, 30 bm. Według wstępnych ustaleń, na skrzyżowaniu ulicy Tysiąclecia z ulicą Dynowską kierujący motocyklem zderzył się volkswagenem. Kierowca motocykla zmarł w szpitalu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy w terenie zabudowanym nie obowiązuje 50 km/h? To raczej na pewno nie stało się przy takiej prędkości...
Kierowca Transportera Zajechał mu drogę i tyle w temacie!!!!! Zabił 22 letniego chłopaka.
zasada mówi:-im większy pojazd tym lepiej oszacować prędkość-im mniejszy tym trudniej (i im mniejszy tym prędkość możne szybciej nabyć ) Motocykl Zawsze przepuśćmy
Zawsze mowie, ze motocyklisci to dawcy narzadow;(
Jak zawsze wina auta ale tak sie utarło ze napewno to motocyklista . Gowno prawda ja czasem jeżdzę jako pasażer i to nie jest ścigacz , uwierzcie ze na motorze kierowca myśli nie tylko za siebie ale za wszystkich na drodze . A takich debili jest pełno , wymuszają , zajeżdżają drogę . Kierujący autami nie maja pojęcia o ruchu na drodze z udziałem motocykli . Zachowują sie jak ślepe głąby !!! I teraz pewnie zacznie sie fala krytyki . Ale taka jest prawda na polskich drogach jest niebezpiecznie dla motocyklistów i jeszcze długo bedzie bo połowa kierowców to stereotypowe dupki , które myślą ze sa królami szos a motocykl to chyba widmo i nie trzeba zwracać uwagi nie nie wogole . !!!!
Do Kierującego Volksvagenem: Co by Ci się stało jakbyś poczekał zaledwie 10 sekund i przepuścił jadącego z naprzeciwka motocyklistę?? Co nie widziałeś go?? Jest prosta droga bez zakrętów. Jak go nie widziałeś to gdzie masz okulary i kto Ci wydał prawo jazdy. Czy aż tak bardzo Ci się śpieszyło - teraz masz efekt zabiłeś 22 letniego chłopaka - sam musisz wyciągnąć wnioski.
Przez takiego właśnie idiotę mój wspaniały kuzyn nie żyje!
a wiadomo skot ten chłopak był i ile lat miał
Z Woli Buchowskiej koło Gorzyc, miał 22 lata ;(
Tak młody chlopak . Wspolczuje rodzinie [*]
Przykro :( Jego dziewczyna musi buc strasznie załamana :(
Pewniejsze jest to, że kierowca VW wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocyklu niż to że motocykl jechał za szybko. Kierowcy puszek olewają kierowców jednośladów i to jest fakt, który potwierdzi każdy kto jeździ motocyklem, skuterem czy zwykłym rowerem. Chamstwo na drodze, które czasami kończy się tragicznie.
Pojebów w autach na drogach nie brakuje ale na motorach też jest mnogo!
Zastanawiam sie czy te osoby ktore sie wypowiadaja znaly chociaz ofiare? Szkoda gadac... stalo sie i czasu sie nie cofnie, za kazda ofiara, kierowcy samochodow jaki motocyklisci ( mowa o mysleniu za kierownica, zdjeciu nogi z gazu i zachowania przepisow na drodze) powinni wyciagac wnioski z takich wypadkow. Szkoda chlopaka. Nie zyje i te spekulacje teraz mozecie sobie wsadzic. Wspolczuje rodzinie. Nikt nie chcialby byc na ich miejscu i w ich sytuacji. Co czuja to na pewno nie jest do wyobrazenia. A matka? To nie wyobrazalny bol. A tak jak w kazdym przypadku i wypadku znajda sie ludzie dobrej woli ktorzy albo beda debatowac kto, co i dlaczego, albo jechac po zmarłm (zazwyczaj). Ale tak to juz jest. Anonimowosc dodaje odwagi. Na pewno bedzie bardzo milo ludziom z jego najblizszego otoczernia badz rodziny jak kiedys to przeczytaja.
To jest nie do opisania co czują rodzice tego chłopaka. To straszne, ale czy wszyscy tu komentujący byli na miejscu wypadku ?!!!! Skąd wiecie czyja była wina?!!! Jak można zwalać i wyzywać kogoś od debili. Pomyślał choć ktoś przez chwilę jak czuje się kierowca samochodu ?!!!! Do końca życia będzie z tym żył. A może to wina motocyklisty ?!!! Może nie zachował ostrożności jechał zbyt szybko ?!!!! Wiele razy widziałam co wyprawiaja młodzi ludzie na motocyklach !!!!! Współczuje bardzo rodzinie zmarłego jak i drugiej stronie !!!!!!
Tak bo byłeś na miejscu wypadku wszystko widziałeś i jeszcze razem z policją ustaliłeś kto był winny!!!!!!
Jeżdżenie motocyklem jest niebezpieczne, zawsze. Kierowca samochodu nie jest jasnowidzem. Jeśli nadjeżdża motocykl z prędkością nawet 90 km na godz., może fo nie zauważyć, nie mówiąc o wiiększych prędkościach. Kochasz dziecko, kup mu samochód. Jeśli samo kupiło ścigacza, pogódź się, że kiedyś może nie wrócić.
To jest nie do opisania co przezywa rodzina. Bardzo współczuje. To straszne, ale nigdy nie wyzywaj i nie oceniaj drugiej strony bo nikt naprawde nie wie co go czeka w życiu. Czasami Ty możesz zrobić komuś krzywdę, zabić i być na miejscu tego kierowcy. Licz się ze słowami. To bedzie straszne co napiszę, ale czasami ludzie sami są sobie winni a najlepiej oceniać drugiego człowieka!!!!!! Zwalać winę na kogoś gdzie prawda i niewinność może być po stronie tego właśnie kierowcy!!!!!
A Ty widziałeś ???? Skąd wiesz co tam było i jak to było????więc skończ p.......ć farmazony !!!!! Jasnowidz mi się znalazł!!!!! Może to była właśnie wina tego chłopaka?!!! A wnioski to Ty wyciągnij z tego jak jesteś pusty!!!!!
Ciebie moze potracic taki kierowca transportera i tez mozesz byc dawca jezeli cos bedzie sie nadawalo bo czy motocyklista czy ty na roweze, pieszo czy na rolkach nie masz szans z taka masa pojazdu
Wyrazy współczucia rodzinie!!! Spokój duszy zmarłegoDawida!!!Dlaczego piszecie ,że kierowca potrącił motocyklistę?Widziałem samochód i motor po wypadku i wydaje mi się , że było odwrotnie.Gdzie się spieszyło motocykliście,że wyprzedzał po lini ciągłej?Czy nie widział , a jechał z górki,skręcającego samochodu. Nie obwiniajmy innych , jeżeli nie znamy prawdy!!!Nie osądzajmy i my nie będziemy sadzeni!!!
Niestety ja to widzialem przed motocyklem jechal samochud I niestety ale motocyklista wymijal na podwujnej ciaglej I tux przed krzyzuwka takze niestety ale Ani jeden ani drugi sie nie w idzieli pewne jest tylko jedno obaj nie zachowali ostroznosci
Czy w terenie zabudowanym nie obowiązuje 50 km/h? To raczej na pewno nie stało się przy takiej prędkości...
Kierowca Transportera Zajechał mu drogę i tyle w temacie!!!!! Zabił 22 letniego chłopaka.
zasada mówi:-im większy pojazd tym lepiej oszacować prędkość-im mniejszy tym trudniej (i im mniejszy tym prędkość możne szybciej nabyć ) Motocykl Zawsze przepuśćmy