W czwartek, 11 stycznia, o g. 16, przemyscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 72-latka. Mężczyzna miał się zgubić na terenie galerii handlowej, a rodzina nie mogła nawiązać z nim kontaktu. Po nieudanych poszukiwaniach na własną rękę, powiadomiła służby.
Mundurowi po zapoznaniu się z rysopisem mieszkańca powiatu przemyskiego rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzili monitoring na trasie, po której mógł poruszać się mężczyzna i ustalili, że opuścił centrum handlowe.
Niespełna godzinę od zgłoszenia, funkcjonariusze wydziału wywiadowczo-interwencyjnego odnaleźli go przy ul. Jagiellońskiej, blisko 2 km od galerii.
Pomoc nadeszła w odpowiednim momencie, gdyż jego stan mógł zagrażać zdrowiu i życiu. Mundurowi zaopiekowali się seniorem, przewieźli na komendę, wezwali pogotowie a następnie przekazali 72-latka pod opiekę rodziny.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze