Reklama

Zgubił się w galerii. W centrum Przemyśla odnaleźli go policjanci

15/01/2024 18:02

W czwartek, 11 stycznia, o g. 16, przemyscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 72-latka. Mężczyzna miał się zgubić na terenie galerii handlowej, a rodzina nie mogła nawiązać z nim kontaktu. Po nieudanych poszukiwaniach na własną rękę, powiadomiła służby.

Mundurowi po zapoznaniu się z rysopisem mieszkańca powiatu przemyskiego rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzili monitoring na trasie, po której mógł poruszać się mężczyzna i ustalili, że opuścił centrum handlowe.

Niespełna godzinę od zgłoszenia, funkcjonariusze wydziału wywiadowczo-interwencyjnego odnaleźli go przy ul. Jagiellońskiej, blisko 2 km od galerii.

Pomoc nadeszła w odpowiednim momencie, gdyż jego stan mógł zagrażać zdrowiu i życiu. Mundurowi zaopiekowali się seniorem, przewieźli na komendę, wezwali pogotowie a następnie przekazali 72-latka pod opiekę rodziny.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości