W miniony weekend (11 – 12 maja)w Hali POSiR odbyła się kolejna edycja największego targu roślin doniczkowych w Polsce. Festiwal Roślin – bo o nim mowa – był wyśmienitą okazją do zakupów dla tych, którzy kochają przystrojone zielenią wnętrza.
Organizatorzy zadbali o każdy szczegół. W ofercie były wyjątkowe odmiany roślin prosto z hodowli, ale też doniczki, środki ochrony roślin czy ekologiczne nawozy. Podczas tegorocznego wydarzenia nabyć można też było nowe odmiany roślin, w tym również rośliny kolekcjonerskie, jak choćby monstera variegata. Można było liczyć na konkurencyjne ceny, rozpoczynające się już od 5 zł i ciekawe okazy. Każda z odmian dostępna była w ilościach hurtowych, a odwiedzający mieli naprawdę szeroki wybór. Wstęp na wydarzenie był bezpłatny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze