Reklama

Zielony weekend w hali POSiR [ZDJĘCIA]

W miniony weekend (11 – 12 maja)w Hali POSiR odbyła się kolejna edycja największego targu roślin doniczkowych w Polsce. Festiwal Roślin – bo o nim mowa – był wyśmienitą okazją do zakupów dla tych, którzy kochają przystrojone zielenią wnętrza.

Organizatorzy zadbali o każdy szczegół. W ofercie były wyjątkowe odmiany roślin prosto z hodowli, ale też doniczki, środki ochrony roślin czy ekologiczne nawozy. Podczas tegorocznego wydarzenia nabyć można też było nowe odmiany roślin, w tym również rośliny kolekcjonerskie, jak choćby monstera variegata. Można było liczyć na konkurencyjne ceny, rozpoczynające się już od 5 zł i ciekawe okazy. Każda z odmian dostępna była w ilościach hurtowych, a odwiedzający mieli naprawdę szeroki wybór. Wstęp na wydarzenie był bezpłatny.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/05/2024 11:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości