Do Przemyśla znów zawitała zima. Sypać zaczęło w nocy z soboty na niedzielę. Opadom towarzyszy silny wiatr, sięgający 70 km/h. Według prognoz taka aura ma trzymać do końca kalendarzowej zimy, czyli do wtorku. Dzisiaj ulice w Przemyślu są zaśnieżone, ale przejezdne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szał... po co oglądać zdjęcia zimy w internecie jak ma się ją za oknem?
Chyba, że piszecie artykuły na Włochów z Sycylii albo dla mieszkającej tam Polonii... Myślę, że przeglądną fotki z zaciekawieniem.
a nasi drogowcy maja zime w dupie i czekaja wisny
Jacy włodarze miasta takie drogi ..... jedna wielka masakra
A co słychać na kładce? Nadążają sprzątać/ nie sprzątać, zgodnie z projektem? Czy olali, jak zwykle?
Szał... po co oglądać zdjęcia zimy w internecie jak ma się ją za oknem?
Chyba, że piszecie artykuły na Włochów z Sycylii albo dla mieszkającej tam Polonii... Myślę, że przeglądną fotki z zaciekawieniem.
a nasi drogowcy maja zime w dupie i czekaja wisny