Reklama

Zima wróciła do Przemyśla [GALERIA]

18/03/2018 17:32

Do Przemyśla znów zawitała zima. Sypać zaczęło w nocy z soboty na niedzielę. Opadom towarzyszy silny wiatr, sięgający 70 km/h. Według prognoz taka aura ma trzymać do końca kalendarzowej zimy, czyli do wtorku. Dzisiaj ulice w Przemyślu są zaśnieżone, ale przejezdne.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Leszek - niezalogowany 2018-03-18 22:57:31

    Szał... po co oglądać zdjęcia zimy w internecie jak ma się ją za oknem?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Leszek - niezalogowany 2018-03-18 22:58:41

    Chyba, że piszecie artykuły na Włochów z Sycylii albo dla mieszkającej tam Polonii... Myślę, że przeglądną fotki z zaciekawieniem. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ojciec - niezalogowany 2018-03-19 07:29:33

    a nasi drogowcy maja zime w dupie i czekaja wisny

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości