Wczoraj, 28 listopada, po raz pierwszy w tym roku sypnęło śniegiem. Na tyle solidnie, że mimo temperatury nieznacznie powyżej zera dziś wciąż jeszcze można było ulepić pierwsze bałwany 2020.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dobrze, że przynajmniej zima nie sprawia nam zawodu i pamięta o naszym mieście - bo na włodarzy i wszystkich innych, którzy wiedzą lepiej ale jak dojdą do władzy to już nie mogą liczyć nie ma co.Z ciężkim sercem - jako Przemyślanin - zazdroszczę mieszkańcom Rzeszowa [link usunięty przez moderatora], bo Przemyśl robi się coraz bardziej \"zaniedbanym miasteczkiem\", które ma pecha do pseudo działaczy i włodarzy.
Zobaczcie jak wygląda Rzeszów w zimowo świątecznej scenerii, aż serce boli, że my nie mamy tyle szczęścia do włodarzy
Czasy są nie pewne jutra https://www.youtube.com/watch?v=YvAWRYFAWqs&ab_channel=SACHIELTV
Jaka tam znowu zima ?!? Za 5 minut będzie po zimie !!!
A jakby tak pokazć fotkę ze słynnego stoku z czego Przemysl słynie
Dobrze, że przynajmniej zima nie sprawia nam zawodu i pamięta o naszym mieście - bo na włodarzy i wszystkich innych, którzy wiedzą lepiej ale jak dojdą do władzy to już nie mogą liczyć nie ma co.Z ciężkim sercem - jako Przemyślanin - zazdroszczę mieszkańcom Rzeszowa [link usunięty przez moderatora], bo Przemyśl robi się coraz bardziej \"zaniedbanym miasteczkiem\", które ma pecha do pseudo działaczy i włodarzy.
Zobaczcie jak wygląda Rzeszów w zimowo świątecznej scenerii, aż serce boli, że my nie mamy tyle szczęścia do włodarzy
Czasy są nie pewne jutra https://www.youtube.com/watch?v=YvAWRYFAWqs&ab_channel=SACHIELTV