Reklama

Zima zawitała do Przemyśla. Miasto przyprószone śniegiem [ZDJĘCIA]

Wczoraj, 28 listopada, po raz pierwszy w tym roku sypnęło śniegiem. Na tyle solidnie, że mimo temperatury nieznacznie powyżej zera dziś wciąż jeszcze można było ulepić pierwsze bałwany 2020.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Przemyślanin - niezalogowany 2020-11-29 21:25:35

    Dobrze, że przynajmniej zima nie sprawia nam zawodu i pamięta o naszym mieście - bo na włodarzy i wszystkich innych, którzy wiedzą lepiej ale jak dojdą do władzy to już nie mogą liczyć nie ma co.Z ciężkim sercem - jako Przemyślanin - zazdroszczę mieszkańcom Rzeszowa [link usunięty przez moderatora], bo Przemyśl robi się coraz bardziej \"zaniedbanym miasteczkiem\", które ma pecha do pseudo działaczy i włodarzy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Przemyślak - niezalogowany 2020-11-29 21:31:39

    Zobaczcie jak wygląda Rzeszów w zimowo świątecznej scenerii, aż serce boli, że my nie mamy tyle szczęścia do włodarzy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Monia - niezalogowany 2020-11-29 21:52:36

    Czasy są nie pewne jutra  https://www.youtube.com/watch?v=YvAWRYFAWqs&ab_channel=SACHIELTV

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości