Reklama

Zima znów zaskoczyła drogowców

2 kwietnia, po kilkunastu dniach wiosny, mieszkańcy Podkarpacia przecierali oczy ze zdumienia, zwłaszcza Ci, którzy zmienili opony na letnie – za oknami biało.

Meteorolodzy 2 tygodnie temu potwierdzili długo wyczekiwane nadejście wiosny. Służby drogowe w gotowości do porządkowania zaśnieżonych ulic miały pozostać do końca marca. A tu niespodzianka — powrót zimy, którego skutkiem jest m.in. kilka kolizji na drogach powiatu lubaczowskiego.

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło 2 kwietnia, ok. godziny 22.00, na ulicy Zamkowej w Oleszycach. Samochód wpadł w poślizg na zakręcie i stanął w poprzek drogi, utrudniając przejazd innym uczetnikom ruchu.

Problemy na oblodzonej drodze miał też kierowca autokaru, który ruszając, zsunął się do przydrożnego rowu, blokując jeden z pasów ruchu. Strażacy, aby go wydostać, musieli użyć specjalnego wozu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    abc - niezalogowany 2015-04-03 15:20:08

    Ten autokar to "Sindbad", i wszystko jasne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dar - niezalogowany 2015-04-03 17:30:53

    Ale masz oko.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hahaha - niezalogowany 2015-04-03 20:49:06

    Abc cwaniaku jak ty byś taki długi i durzy autokar prowadził przez 20 sekund bys go nie opanował i bys wsiadł

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama