24 bm. na stadionie w Jankowicach w gminie Chłopice spotkają się uczestnicy VIII Ogólnopolskiego Zjazdu Jankowiczan.

Impreza organizowana jest cyklicznie w różnych zakątkach Polski. W zjeździe biorą udział mieszkańcy Jankowic z całej Polski. W naszym kraju jest 23 miejscowości o tej nazwie. Spotkanie ma na celu integrację mieszkańców, wspólną wymianę doświadczeń, ale też promocję regionów poprzez występy artystyczne, oraz stoiska z produktami regionalnymi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze