Reklama

Złoci małżonkowie z gminy Wielkie Oczy

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego to nie lada okazja do oddania hołdu małżonkom, którzy przez pół wieku kroczą razem przez świat.

Ci, którzy przed laty ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską i przez cały czas kroczą wspólnie tą małżeńską ścieżką, zasługują na uwagę, gratulacje i życzenia wytrwałości na następne lata. Doskonale wiedzą o tym samorządowcy z gminy Wielkie Oczy, którzy zaprosili 8 par z tego terenu, by razem świętować ten piękny jubileusz.

Obchody rozpoczęła msza św. w sanktuarium Matki Bożej Łukawieckiej, celebrowana przez ks. Dominika Samulaka. Po niej małżonkowie i zaproszeni goście udali się do świetlicy w Łukawcu. Tam czekały na nich kolejne niespodzianki – m.in. przedstawienie, które przygotowały zuchy z gromady pod kierownictwem Elżbiety Kuchciak oraz pokaz taneczny młodzieży z PSP w Łukawcu, nad którym czuwała Dorota Wróbel.

Reklama

Po gratulacjach i wręczeniu Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, małżonkowie i goście ruszyli w tany przy dźwiękach kapeli Weterani OSP Młodów.

Państwu: Eugenii i Stanisławowi Dorotom, Zofii i Józefowi Frankowskim, Elżbiecie i Kazimierzowi Golisom, Marii i Szczepanowi Litwinom, Janinie i Stanisławowi Mokrzyckim, Stanisławie i Edwardowi Stopyrom, Annie i Władysławowi Szczeblom oraz Łucji i Edwardowi Żurawelom życzymy kolejnych pięknych rocznic i lat spędzonych w miłości, wzajemnym szacunku i otoczeniu życzliwych im ludzi.

Reklama

Na jubilatów czekały m.in.: przedstawienie, które przygotowały zuchy z gromady Łukawiec, pokaz taneczny młodzieży z PSP w Łukawcu oraz tańce przy dźwiękach kapeli Weterani OSP Młodów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama