Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego to nie lada okazja do oddania hołdu małżonkom, którzy przez pół wieku kroczą razem przez świat.
Ci, którzy przed laty ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską i przez cały czas kroczą wspólnie tą małżeńską ścieżką, zasługują na uwagę, gratulacje i życzenia wytrwałości na następne lata. Doskonale wiedzą o tym samorządowcy z gminy Wielkie Oczy, którzy zaprosili 8 par z tego terenu, by razem świętować ten piękny jubileusz.
Obchody rozpoczęła msza św. w sanktuarium Matki Bożej Łukawieckiej, celebrowana przez ks. Dominika Samulaka. Po niej małżonkowie i zaproszeni goście udali się do świetlicy w Łukawcu. Tam czekały na nich kolejne niespodzianki – m.in. przedstawienie, które przygotowały zuchy z gromady pod kierownictwem Elżbiety Kuchciak oraz pokaz taneczny młodzieży z PSP w Łukawcu, nad którym czuwała Dorota Wróbel.
Po gratulacjach i wręczeniu Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, małżonkowie i goście ruszyli w tany przy dźwiękach kapeli Weterani OSP Młodów.
Państwu: Eugenii i Stanisławowi Dorotom, Zofii i Józefowi Frankowskim, Elżbiecie i Kazimierzowi Golisom, Marii i Szczepanowi Litwinom, Janinie i Stanisławowi Mokrzyckim, Stanisławie i Edwardowi Stopyrom, Annie i Władysławowi Szczeblom oraz Łucji i Edwardowi Żurawelom życzymy kolejnych pięknych rocznic i lat spędzonych w miłości, wzajemnym szacunku i otoczeniu życzliwych im ludzi.

Na jubilatów czekały m.in.: przedstawienie, które przygotowały zuchy z gromady Łukawiec, pokaz taneczny młodzieży z PSP w Łukawcu oraz tańce przy dźwiękach kapeli Weterani OSP Młodów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze