Reklama

Złodziejom zepsuł się... samochód

Złodziejski plan dwóch mężczyzn był prymitywny, ale kto wie, czy nie zakończyłby się sukcesem, gdyby nie jeden problem. W czasie ucieczki... zepsuł się im samochód.

W piątkowy (15 grudnia br.) wieczór na stację paliw w Nisku podjechało renault megane. Z pojazdu wysiadło dwóch mężczyzn, ubranych na czarno, z kapturami na głowie. Zatankowali paliwo do baku i dwóch kanistrów. Dziwnie się jednak zachowywali, co nie umknęło jednemu z klientów stacji. Zauważył, że mają zasłoniętą nalepkę legalizacyjną na pojeździe. Odsłonił ją i zrobił zdjęcie. Widniał na niej inny numer niż na tablicach rejestracyjnych. Dwaj mężczyźni w pośpiechu zabrali jeden z kanistrów, wsiedli do samochodu i odjechali.

Powiadomieni o zdarzeniu niżniańscy policjanci ustalili, że właściciel pojazdu pochodzi z miejscowości Burdze. Tym razem nie musieli się zbytnio natrudzić, aby złodziei złapać. Zatrzymali ich, kiedy pchali samochód, który zepsuł im się po drodze. 

Następnego dnia mieszkaniec Nowosielca znalazł w rowie obok swojego domu tablice rejestracyjne. Okazało się, że prawdopodobnie porzucili je mężczyźni, którzy ukradli paliwo. Policjanci ustalili, że tablice są także kradzione. 21-latek i 24-latek odpowiedzą przed sądem za kradzież.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Szafir - niezalogowany 2017-12-20 10:40:00

    Brakło im paliwa hahaha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości