Reklama

Złota dziewczyna z Przemyśla! Mistrzyni i wicemistrzyni Europy juniorów

Taniec to jej żywioł i wielka miłość. Swoją taneczną pasję dzieli z pozostałymi uczniami przemyskiej Szkoły Tańca „A-Z”, w której nie brakuje uzdolnionej młodzieży. Wiktoria Markiewicz kolejny raz udowodniła, że ciężka praca i wytrwałe dążenie do obranego celu pomagają spełnić najskrytsze marzenia.


fot.Dariusz Gdesz
Wiktoria Markiewicz zostawiła w tyle kilkadziesiąt rywalek z innych krajów, dwa razy stając na podium, w tym raz na najwyższym jego stopniu.

O takim sukcesie marzy niejedna młoda tancerka. Wiktoria ma na swoim koncie wiele tanecznych laurów, ale ten[paywall] jest dla niej ukoronowaniem dotychczasowych starań. Z roztańczonego Wałbrzycha, gdzie w weekend 16 – 17 marca trwały Mistrzostwa Europy IDO w Couple Dance’ 2019 (IDO – International Dance Organization), przywiozła aż dwa medale.

W kategorii juniorów podopieczna szefowej Szkoły Tańca „A-Z” Aleksandry Sołgi została mistrzynią Europy IDO w Salsa Shines Solo Junior, zajmując 1. miejsce na podium. Takie wyróżnienie to dla młodej tancerki wielka gratka, bo aby je otrzymać, musiała zostawić w tyle 53 rywalki z różnych krajów, w tym rewelacyjne Włoszki.

Ale to nie koniec dobrych wieści dla Przemyśla. Młoda przemyślanka swoim układem tanecznym Black Swan przebiła występy ponad 40 innych tancerek, zyskując także tytuł wicemistrzyni Europy w Caribbean Show Solo Junior.

– To cudowne usłyszeć hymn Polski w chwili ogłoszenia werdyktu komisji. Dziękuję wszystkim za wsparcie – podzieliła się swoją radością po wydarzeniu.

Reklama

Dumy ze swojej podopiecznej nie kryje też A. Sołga. – Jej osiągnięcia to wspaniały prezent dla mnie i społeczności naszej szkoły. Fakt ten ma szczególne znaczenie ze względu na jubileuszowy rok 25-lecia Szkoły Tańca „A-Z”. Wiktoria pokazała, że marzenia się spełniają, szczególnie te poparte sumienną pracą oraz wielkim zaangażowaniem i wytrwałością w dążeniu do celu – powiedziała, dziękując przy okazji wszystkim trenerom, pod których okiem dziewczyna pracowała do tej pory.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jola - niezalogowany 2019-04-04 20:12:09

    Pięknie, jesteśmy dumni 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    brat PIT - niezalogowany 2019-04-04 23:39:14

    Cieszy sukces dziewczyny z Przemyśla. Oby tak dalej i Powodzenia!!!!!!!!!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama