Umieszczanie na łamach prasy informacji, że w naszym regionie kolejne osoby mogą cieszyć się okrągłym, setnym jubileuszem urodzin, sprawia ogromną przyjemność. Nie można zatem nie zauważyć kolejnej stulatki, która dołączyła do złotego grona. Mowa o pani Stanisławie Zając.
Mieszkanka Kańczugi obchodziła stulecie swoich urodzin 3 marca. W tym dniu postanowili ją odwiedzić nie tylko bliscy i przyjaciele, ale również przedstawiciele samorządu, by uhonorować fakt, że przez 100 lat zapisywała się w polskiej i tej lokalnej, kańczuckiej historii.
Z kwiatami i gratulacjami w jej progach stanęli m.in.: burmistrz Andrzej Żygadło, przewodniczący rady miejskiej Łukasz Skóra i kierownik kańczuckiego Urzędu Stanu Cywilnego Alicja Głowacz.
Do najserdeczniejszych życzeń zdrowia i radości na kolejne lata życia dołącza się również reakcja „Życia Podkarpackiego”.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze