Reklama

Złota Jubilatka z Kańczugi – pani Stanisława Zając

Umieszczanie na łamach prasy informacji, że w naszym regionie kolejne osoby mogą cieszyć się okrągłym, setnym jubileuszem urodzin, sprawia ogromną przyjemność. Nie można zatem nie zauważyć kolejnej stulatki, która dołączyła do złotego grona. Mowa o pani Stanisławie Zając.

Mieszkanka Kańczugi obchodziła stulecie swoich urodzin 3 marca. W tym dniu postanowili ją odwiedzić nie tylko bliscy i przyjaciele, ale również przedstawiciele samorządu, by uhonorować fakt, że przez 100 lat zapisywała się w polskiej i tej lokalnej, kańczuckiej historii.

Z kwiatami i gratulacjami w jej progach stanęli m.in.: burmistrz Andrzej Żygadło, przewodniczący rady miejskiej Łukasz Skóra i kierownik kańczuckiego Urzędu Stanu Cywilnego Alicja Głowacz.

Do najserdeczniejszych życzeń zdrowia i radości na kolejne lata życia dołącza się również reakcja „Życia Podkarpackiego”.

Reklama


fot.UMiG Kańczuga
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości