10 par z gminy Narol świętowało złote, 6 – diamentowe, a 1 – żelazne gody. Wszyscy otrzymali kwiaty, dyplomy oraz pamiątkowe medale lub statuetki.
Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie od prezydenta RP z okazji złotych godów otrzymali: Czesława i Andrzej Banachowie z Narola, Janina i Józef Brogowscy z Chlewisk, Helena i Józef Gałkowie z Jędrzejówki, Weronika i Tadeusz Kossakowie z Woli Wielkiej, Halina i Roman Kudybowie z Rudy Różanieckiej, Teresa i Eugeniusz Mandziukowie z Narola, Maria i Edward Obirkowie z Narola, Jan i Weronika Piątkowie z Woli Wielkiej, Józefa i Mieczysław Wilczyńscy z Łukawicy oraz Władysława i Józef Wosiowie z Dębin.
Na uroczystość zaproszono również sześć par, które w tym roku obchodziły diamentowe gody, czyli przeżyły wspólnie 60 lat. Byli to: Franciszka i Roman Banasiowie z Płazowa, Łucja i Władysław Herdowie z Rudy Różanieckiej, Zofia i Mieczysław Kasperscy z Rudy Różanieckiej, Helena i Kazimierz Przednowkowie z Podlesiny, Janina i Adam Sikorowie z Płazowa oraz Urszula i Franciszek Ważni z Huty Różanieckiej. Pary te, oprócz życzeń i kwiatów, otrzymały okolicznościowe statuetki, przygotowane specjalnie z okazji ich święta.
Szczególny jubileusz obchodzili natomiast państwo Cecylia i Jan Kossakowie z Dębin, którzy wspólnie przeżyli 65 lat. Małżonkowie świętujący żelazne gody również otrzymali okolicznościową statuetkę. Medale, statuetki, dyplomy oraz kwiaty wręczali dostojnym jubilatom Stanisław Woś – burmistrz Narola, Krzysztof Szawara – przewodniczący Rady Miejskiej w Narolu oraz Anna Sikora i Agnieszka Eisenbardt-Karaś – kierujące Urzędem Stanu Cywilnego w Narolu.
Po części oficjalnej wystąpił dziecięcy zespół Uśmiechnięte Buziaki ze Szkoły Podstawowej w Narolu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze